Siz de müzik ruhun gıdasıdır diyenlerden misiniz? Hayatınızın her anında, çalışırken, sınavlara hazırlanırken, dinlenirken, yürürken, mutluyken ya da mutsuzken… Kısacası ‘müziksiz asla olmaz’ diyorsanız, Turkcell sizin için kaçırılmayacak bir kampanya hazırladı.

Hem de ister telefonunuzdan, isterseniz de bilgisayarınızdan istediğiniz her an müzik dinleyebileceksiniz. Ve dilediğiniz zamanda dilediğiniz yerde müzik dinlerken mobil internet kotanızdan hiç harcamamış olacaksınız.

Turkcell’in 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olan Ücretsiz Sınırsız Müzik Paketi kampanyasından faydalanabilmek için artık sayılı günler kaldı.
Turkcell kalitesiyle özgürce müzik dinlemek ve bu kaçırılmayacak fırsattan 1 ay boyunca ücretsiz faydalanmak için tek bir SMS atmanız yeterli. Tek yapman gereken akıllı telefonundan DINLE yazıp 2222’ye mesaj göndermek
Ücretsiz Sınırsız Müzik paketine katıldıktan sonra www.turkcellmuzik.com web sitesinden veya http://trcll.im/mzk adresinden indireceğiniz IOS ve Android uygulamaları ile sınırsız müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Unutmayın bu kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilirsiniz ve sınırsız müzik paketini 1 ay ücretsiz kullandıktan sonra aylık 4.99 TL’ye bu keyfi dilediğiniz kadar yaşayabilirsiniz.

Turkcell Müzik ile istediğiniz şarkıyı dinleyebilir ya da dilerseniz cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırlanan özel müzik listelerini dinleyebileceğiniz gibi kendi belirlediğiniz şarkılardan oluşan listeler de hazırlayabilirsiniz.  Sadece bu kadar da değil! Turkcell Müzik ile dilediğiniz şarkıyı ya da bir albümü yasal bir şekilde satın alabilirsiniz…

KAMPANYA LİNKİ
http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/ucretsiz-sinirsiz-muzik-paketi

KAMPANYA SÜRESİ:

31 Aralık 2015’e kadar geçerli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir