Kia ‘Bu Set Senin!’ Kampanyası

Kia ‘Bu Set Senin!’ Kampanyası

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Kia, müşterilerine Avustralya Açık Tenis Turnuvası‘nı yerinde izleme fırsatı sunuyor.

Kia 'Bu Set Senin!' Kampanyası

Kia Bu Set Senin! adıyla düzenlediği kampanya ve yarışma ile bir talihliyi bir yakını ile birlikte Avustralya’ya gönderiyor.

Avustralya seyahati ve Kia’nın ana sponsorluğunu üstlendiği  dünyanın en popüler spor organizasyonlarından birisi olan Avustralya Açık Tenis Turnuvası’nda muhteşem bir maç izlemek için tek yapman gereken kampanyanın anasayfasındaki yarışmaya katılmak.

3 Aralık 2015 saat 00:01 ile 13 Aralık 2015 23:59 tarihleri arasında http://www.busetsenin.com linkindeki kampanya anasayfasını ziyaret ediyorsunuz. Sayfadaki yarışmaya katıl buttonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formda, ad, soyad, cinsiyet, telefon numarası, mail adresi ve yaşadığınız şehri doğru ve eksiksiz olarak dolduruyorsunuz.
Formu doldurduktan sonra 5 sorudan oluşan yarışmaya başlayabilirsiniz. Yarışmada size sorulan 5 sorunun 3’üne doğru cevap vermeniz durumunda çekilişe katılma hakkı elde etmiş oluyorsunuz. Unutmayın, kampanyaya herkes 1 çekiliş hakkı ile katılabilir.

16 Aralık 2015 günü yapılacak olan çekiliş ile yarışmanın kazananı belli olacak ve 18 Aralık 2015 tarihindeki Birgün Gazetesi’nde açıklanacak.

Kazanan talihlinin faydalanacağı ödüller şöyle:

26 Ocak 2016 – 29 Ocak 2016 tarihleri arasında 3 gece 4 günlük Avustralya seyahati, Emirates Havayolları ile ekonomi sınıfı İstanbul-Avustralya çift kişilik gidiş dönüş uçak bileti, Melbourne Grand Hyatt Otel’de 3 gece konaklama, havaalanı otel transferleri, şehir içi transferler ve çift kişilik Avustralya Açık Tenis Turnuvası giriş biletleri

Pasaport ve vize işlemleri ödülü kazanan kişiye aittir.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.busetsenin.com

KAMPANYA TARİHLERİ:

3 Aralık 2015 saat 00:01 ile 13 Aralık 2015 23:59 tarihleri arasında

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Necati İrsoy dedi ki:

    Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Yorum Yaz