Yapı Kredi World düzenlediği yeni kampanya ile hem öğretmenlerin hem de öğretmenlerini sevindirmek isteyen öğrencilerin yüzünü güldüren süper bir kampanya düzenledi.

World, 21 Kasım – 24 Kasım tarihleri arasında geçerli olmak üzere Flo mağazalarından alışveriş yapacak olan herkese belirli ürünlerde ikinci ürüne yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya sadece ikinci ürüne yüzde 50 indirim ile de sınırlı değil tabii ki. Bu tarihlerde World sahibi olan Flo müşterileri, yüzde 50 indirimli alışverişin yanı sıra Flo ürünlerini peşin fiyatına 6 taksit ile de ödeyebiliyorlar.

Bu eşsiz fırsat kaçmaz diyorsanız, World özellikli kredi kartınızı yanınıza alın ve doğru bir Flo mağazasına uğrayın.

İkinci ürünlere yüzde 50 indirime dahil olan marka ve modeller ise şöyle:
2015 Sonbahar/Kış sezonuna ait işaretli Miss F, Hypnose ve Polaris markalı kadın, Garamond ve Oxide markalı erkek çantalar… Bu ürünlerin ikincisini tüm Flo mağazalarından veya flo.com.tr’den yüzde 50 indirimle sayın alabilirsiniz.  Kampanya outlet ve outlet reyonu bulunan mağazaların outlet reyonlarında geçerli değildir.

İkincisi yüzde 50 indirim kampanyasında almış olduğunuz iki üründen fiyatı daha düşük olana yüzde 50 indirim uygulanacağını da unutmayın!

KAMPANYA SÜRESİ 21 Kasım – 24 Kasım

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/flo/s-24/c-6799.aspx

1 Yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir