AnadoluJet’ten Görülmemiş Servis Kampanyası

tarafından
19
AnadoluJet’ten Görülmemiş Servis Kampanyası

AnadoluJet yolcularına verdiği hizmet kalitesine sınırları zorluyor. Uçuşlarında AnadolJet‘i seçen yolcular eğer Ankara ve İstanbul’daki havalimanlarını kullanıyorsa eşi benzeri görülmemiş bir servis hizmetini inanılmaz bir fiyata yaşayacak.

AnadoluJet yolcuları, İstanbul ve Ankara’da evden havalimanına, havalimanından eve transferlerini sadece 14.90 TL‘ye gerçekleştirebiliyorlar.

AnadoluJet'ten Görülmemiş Servis Kampanyası

12 Ekim 2015 tarihinde başlayan ve 31 Mayıs 2016 tarihine kadar süreecek olan bu uygulama ile yolcular  havalimanı transferinde çığır açan bu kampanyanın tadını çıkarıyor.

Eğer İstanbul ya da Ankara’daysanız ve biletinizi AnadoluJet‘ten aldıysanız sadece 14.90 TL ödeyerek İstanbul ve Ankara’nın neresinde olursanız olun İstediğiniz adresten alınıp havalimanına özel araç konforuyla götürülüyorsunuz.

Aynı durum İstanbul ve ya Ankara’ya uçtuysanız da geçerli. Yine 14.90 ödeyerek bu şehirlerde istediğiniz her noktaya kapınızın önüne kadar bırakılıyorsunuz.

Bu benzersiz hizmetten yararlanabilmek için tek yapmanız gereken ise en geç 24 saat öncesinden Secure Drive firmasının (http://www.securedrivetravel.com.tr/AjPartner.aspx?lng=1) linkine tıklayarak ya da 444 08 06 veya 0 850 251 08 06 no’lu telefonlarını arayarak rezervasyon yaptırmak.

Unutmamanız gereken iki ayrıntı ise uçak biletinizi iptal etme durumunda olursanız Secure Drive için yapmış olduğunuz rezervasyon otomatik olarak iptal olmuyor. Aranıp rezervasyonun da iptal edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde para iadesi yapılamıyor. Uçuş iptali dışında bu hizmetten caymak için uçuş saatinizden 4 saat önce arayıp iptal edebilir, paranızın tamamını iade alabilirsiniz.

KAMPANYA TARİHİ: 12 Eylül 2015 – 31 Mayıs 2016