Turkcell‘in efsaneleşen gnçtrkcll sinema bileti kampanyası ile gençler sinemanın tadını çıkarmaya devam ediyor.

Kampanya neredeyse bir neslin sinemayla ilişkisini geliştiren gnçtrkcll her Pazartesi ve Perşembe günleri 1 sinema bileti alan gnçtkcll’lilere Cinemaximum’larda 1 sinema bileti hediye ediyor.

Gnçtrkcll Sinema Bileti Kampanyası

Gnçtrkcll‘linin hediye biletini almak için yapması gereken tek bir şey var. O da Cinemaximum’a ait bir sinema salonuna gitmek ve bilet alırken  gnçtrkcll telefon numarasını gişe yetkilisi ile paylaşmak. Ardından kendisine gelen kısa mesajdaki şifreyi gişedeki görevliye söylemek. İşte bu kadar basit…

Klasikleşen bu kampanya da 1 alana 1 bilet hediye belirtilen günlerde tüm seanslar için geçerlidir.

Sadece pazartesi ve perşembe günlerinin denk geldiği bayram tatilleri, ilk ve orta öğretim sömestr tatil dönemleri kampanyaya dahil değil.

gnçtrkcll’liler bedava sinema biletlerini 3D film tercihlerinde kullanabilirken, festival filmleri ve sinema salonunun VİP bölümlerinde kullanılamıyor.
Bir önemli detay ise gnçtrcll abonelerinin faturalı hatlarını aktif olması, hazırkart kullananların ise son 30 gün içerisinde en az 20 TL yüklemiş olması gerekiyor. Öte yandan şifre alımı için Turkcell tarafından gönderilen kısa mesaj 40 kuruş olarak faturanıza yansıtılıyor.

Bu şartları sağlayan gnçtrkcll aboneleri günde bir kez hafta da ise iki kez bu kampanyadan faydalanabilir.

http://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll/eglence-firsatlari/efsane-sinema

3 yorum

  1. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  3. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir