Avea’lılar için kargo gönderileri yüzde 30 indirimli

Avea ile MNG Kargo işbirliği ile düzenlenen kampanya sayesinde Avea’lılar kargolarını MNG Kargo şubelerinden yaptıklarında yüzde 30 daha az ödüyorlar.

 Avea’dan tüm MNG Kargo'da Yüzde 30 İndirim

14 Eylül – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken göndermek istediğiniz kargonuz ile MNG Kargo şubesine gitmek.

MNG Kargo şubesine gittiğinizde cep telefonunuz ile MNG yazıp 5060’a SMS gönderiyorsunuz. SMS ile size anında gönderilen mesajdaki şifreyi MNG Kargo yetkilisine okuduktan sonra artık gönderinizi yüzde 30 daha ucuza gönderebilirsiniz.

Unutmayın alacağınız şifre tek kullanımlık ve bir gün geçerliliği vardır. Bir gün içerisinde kullanılmayan şifreler geçerliliğini kaybeder. Her alışveriş için alacağınız yeni bir şifre ile kampanyadan dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Avea’nın MNG Kargo şubelerindeki yüzde 30 indirim fırsatı başka kampanya ile birleştirilemez ve üçüncü kişilere devredilemez. MNG Kargo’daki iptal veya iade gönderilerinizde de geçerli değildir.

MNG yaz 5060'a gönder.Öte yandan MNG Kargo’da yüzde 30 indirim fırsatından yaralanmak için MNG yazıp 5060′a göndermiş olduğunuz SMS’ler ÖİV dahil 0,3325 TL olarak ücretlendirilecektir. Kampanya süresince Avea’nın SMS ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

http://www.aveaheryerdekazandirir.com/Kampanya-Detay/MNGKargoKampanyasi

14 Eylül – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir