Türkiye’de uçmayan kalmasın parolası ile yola çıkan AnadoluJet, 24 Kasım Öğretmenler Günü‘nde geleceğin mimarları olan öğretmenlerimizi de unutmadı.

AnadoluJet düzenlediği Öğretmen indirimi kampanyası ile tüm öğretmenlerimize sevdikleri ile birlikte rahat ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilmeleri için yüzde 30 indirim uygulayacak.

Öğretmenlerimiz AnadoluJet‘in yüzde 30 indirim kampanyasından faydalanabilmek için 5 Ekim 2015 ile 1 Nisan 2016 tarihleri arasında bilet almış olmaları gerekmektedir.

Öğretmenlerimiz bu tarihlerde aldıkları AnadoluJet biletleri ile Ercan Hattı da dahil olmak üzere tüm yurt içi seferlerde 20 Kasım 2015 ile 1 Nisan 2016 tarihleri arasında yüzde 30 daha ekonomik bir şekilde uçabilecek.

Aynı rezervasyon kaydında aynı soyadı taşıyan 4 kişi daha öğretmenlerimiz ile yüzde 30 indirim fırsatından yararlanabilecekler. Yüzde 30 indirimli uçmak isteyen bir AnadoluJet yolcusunun indirimden faydalandırmak istediği eşi çift soyadı taşıyorsa, ikinci soyadını isim kısmına yazarak o da yüzde 30 indirimli uçabilir.

Yüzde 30 indirim kampanyası aktarmalı seferler için de geçerlidir ve diğer indirimler ile birleştirilemez.

Ayrıca kampanya tarihinden önce rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanabilirler.

http://www.anadolujet.com/aj-tr/corporate/news/offers/offer.aspx?bid=24137

Bu kampanya, 20 Kasım 2015 ile 1 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir