İş Bankası’ndan Ücretsiz WiFi Kampanyası

İş Bankası’ndan Ücretsiz WiFi Kampanyası
İş Bankası’ndan ücretsiz WiFi kampanyası İş Bankası müşterilerinin sürekli internete bağlı kalmaları için mükemmel bir kampanya düzenledi. Banka müşterileri bundan sonra birçok İş Bankası şubesinde internet bağlantısı problemi yaşamayacak. Çünkü İş Bankası, şube içerisindeyken ücretiz WiFi hizmeti sunmaya başladı.

İş Bankası'ndan ücretsiz WiFi kampanyası

İş Bankası şubesine giden müşterilerin tek yapması gereken, kablosuz ağlar listesinde yer alan “İşCep Wi-Fi” ağına bağlanmak. Ardından ücretsiz ağa kayıt olmak için TC kimlik numarası ve İş Bankası’nda kayıtlı bulunan cep telefonu numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza gönderilen onay kodunu ekrana girmeniz yeterli. Bu kısacık işlemin ardından artık İş Bankası şubelerinde ücretsiz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Üstelik şubelerde kullanabileceğiniz WiFi bağlantısının herhangi bir kotası veya dakika sınırı bulunmuyor. Sadece ücretsi internete bağlandıktan sonra 15 dakika boyunca pasif kalmanız durumunda bağlantı otomatik olarak kesiliyor. Tekrar kullanmak istediğinizde ise İş Bankası’nın ücretsiz WiFi ağına yeniden kolayca bağlanabiliyorsunuz.

ÜCRETSİZ WİFİ SADECE ŞUBEDE DEĞİL HER YERDE!

Üstelik İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz İnternet Hizmeti sadece şubelerle sınırlı değil

İşCep kullanıcıları Türkiye’nin 81 ilindeki 5 bine yakın TTNET WiFi noktasında ücretsiz internetten faydalanabilecekler.  Bu hizmetten de faydalanmak çok basit.
 İşCep kullanıcısı iseniz,  bilgisayar ya da mobil cihazlarının kablosuz ağlar listesine geliğ  TTNET WiFi ağını  seçiyorsunuz. Karşınıza çıkan formda “İşCep Kullanıcısıyım” butonuna, tıklayıp sizden istenen TC Kimlik Numarası ve İş Bankası’n kayıtlı cep telefonu numaranızı giriyorsunuz.  SMS ile gönderilen onay kodunu girdikten sonra ayda 300 dakika boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz Wifi hizmetinden faydalanabileceksiniz.

ÖNEMLİ NOT: Ücretsiz WiFi fırsatlarından yararlanabilmek için İş Bankası’nın bireysel bankacılık müşterisi olmanı ve son 1 ay içerisinde İşCep’e en az bir kez girmiş olmanız yeterli.

http://goo.gl/ifGDOQ

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Gürbüz Çivici dedi ki:

    Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  2. Günay Seydaoğlu dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  3. Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz