Shell’den Oscarlık kampanya

Shell’den Oscarlık kampanya

Shell akaryakıt istasyonlarında mola verip Deli2Go sandviç veya Kahve Dünyası‘nda herhangi bir kahve çeşidinden alana Cinemaximum‘da sinema bileti yüzde 50 indirim var.

Shell benzin istasyonları misafirlerini yine güldürdü. Shell‘den benzin almamış olsa dahi Shell benzin istasyonunda sandviç ya da kahve alışverişi yapanlar yüzde 50 indirim ile Cinemaximum keyfi yaşayacaklar.

Shell'den Oscarlık kampanya benzin istasyonu

Hem de Shell’in bu cazip kampanyasında katılım sınırı yok. Yani isteyen istediği kadar filme yüzde 50 indirim ile gidebilir. Yani Shell’den her aldığınız her Kahve Dünyası kahvesi ya da Deli2go sandviç alımına cep telefonunuza gönderilecek olan PNR promsoyon kodu ile dilediğiz filmi Cinemaximum kalitesiyle yarı fiyatına izleyebileceksiniz.

Promosyon kuralları göre Shell’den alacağınız yüzde 50 indirim kodları VIP salonlar ve IMAX, IMAX 3D ve 3D formatları hariç tüm Cinemaximumlar da haftanın her günü ve her seansta geçerli olacak.

Shell oldukça cömert olduğu kampanyada istasyonlarından herhangi bir gaz veya benzin alışveriş şartı koşmuyor. Sadece Shell istasyonlarından alacağınız Kahve Dünyası kahvesi ya da Deli2go sandviç kampanyadan faydalanabilmeniz için yeterli.

Kampanyadan faydalanmak isteyenler cep telefonlarına gelen PNR kodunu Cinemaximum gişe görevlisi ile paylaştığında belirlenen seansları seçmesi durumunda yüzde 50 indirme hak kazanacak. SMS ile gelen her Cinemaximum yüzde 50 indirim kampanyasına ilişkin PNR kodu, hem tek kişilik hem de tek girişlik olarak kullanılabilir.

http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions/deli-to-go-or-tickets-in-cinemaximum-coffee-areas.html

Etiketler: ,

Yorum Yaz