Atlasglobal düzenlediği birbirinden cazip indirim kampanyalarına devam ediyor. Atlasglobal, Karla Karışık İndirim Fırsatları kampanyası ile herkesi yurtdışına uçurmayı hedefliyor.
Atlasglobal’den Karla Karışık İndirim Fırsatları

Normal fiyatların neredeyse 3’te birine denk gelen uçak fiyatları ile Türkiye’den Avrupa’nın ve dünyanın her yerine uçabileceksiniz.

Atlasglobal’den Karla Karışık İndirim Fırsatları kampanyasında yapmanız gereken tek şey 300 bin bilet ile sınırlandırılmış ve kapış kapış giden uçak biletlerinden sana en uygun olanı başka birileri satın almadan kapabilmek.

20 Kasım’a kadar alınacak olan biletlerde geçerli olan kampanya ile 26 Mart’a kadar istediğiniz tarihlerde uçuşunuzu planlayabilirsiniz.

Atlasglobal’de Karla Karışık İndirim Fırsatları kampanyası ile 49 liraya Türkiye’nin her yerine ekonomik sınıfta uçak bileti bulabileceksiniz. Kıbrıs’a 69 TL’ye Ukrayna’ya 109 dolara, Londra veya Amsterdam’a 129 dolara uçmak mümkün.

Kampanya 26 Mart 2016 tarihine kadar geçerli olmasına karşın, 24 Aralık 2015 – 5 Ocak 2016(dahil) ve 22 Ocak 2016 – 8 Şubat 2016(dahil) arası düzenlenen seferler için kampanya dışındadır.

Türkiye çıkışlı her şey dahil EkonomiPlus biletler

Atlasglobal’den Karla Karışık İndirim Fırsatları kampanyası ile gidiş-dönüş olarak almayı planladığınız seyahatlerde en az kalış süreniz 3 gün, en fazla kalış süresi ise 1 ayı geçmemelidir.

Kurallar gereği, Atlasgolobal’in Karla Karışık İndirim Fırsatları kampanyası ile bilet alırken rezervasyon yaptıramıyorsunuz. Yoğun ilgi nedeniyle biletleme işleminin aynı anda yapılması gerekiyor.

http://www.atlasglb.com/kampanya-ve-firsatlar/1782/atlasglobalden-karla-karisik-indirim-firsatlari

1 Yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir