Vodafone Smart 6 Digiturk Play Kampanyası

Vodafone Smart 6 Digiturk Play Kampanyası

Vodafone‘dan futbol severlerin yüzünü güldürecek süper kampanya geldi. Vodafone Smart 6 Digiturk Play Kampanyası‘na dahil olanlar, bir yıl boyunca destekledikleri takımın tüm Süper Lig maçlarını canlı izleyebilecek. Kampanyaya katılmak isteyen herkesin yapması gereken sadece iki şey var.

İlk olarak 3 MP Kamerası, hızlı şarj özelliğinin yanı sıra 5,5 Full HD ekrana sahip olan Vodafone Smart 6 cihaz paketlerinden birini almak gerekiyor.

Ardından ödeyeceğiniz cihaz paket fiyatına ilave 5 veya 10 lira ek ücret daha ödeyerek takımızın maçlarını 34 hafta boyunca Vodafone Smart 6 akıllı telefonunuzdan canlı canlı izleyebilirsiniz.

Vodafone Smart 6 Digiturk Play Kampanyası‘na 24 ay taahhütlü olarak katılan herkes ayda 5 lira, 12 ay taahhütlü olarak katılanlar ise aynı pakete ayda 10 lira ek ücretle dahil olabilecek. Kampanya sadece bununla da sınırlı değil 34 haftalık Süper Lig Taraftar Paketi’nin aynı sıra bir de ekstra olarak 6 GB hediye internet paketini de hediye ediyor.

Yani Vodafone Smart 6 Digiturk Play kampanyasına dahil olanlar hem son teknoloji Vodafone Smart 6 cihaza, hem de Süper Lig Taraftar Paketi‘ne sadece 5 TL veya 10 TL ödeyerek sahip oluyor. 6 GB’lık internet paketi de ekstrası…

Vodafone Smart 6 cihazınızı aldıysanız Digiturk Play paketinizi başlatmak için 6666’ya DIGITURKPLAY yazarak bir SMS göndermeniz yeterli olacak.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/vodafone-digiturk-play-kampanyasi.php

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Deniz Hale Tekşan dedi ki:

    İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

Yorum Yaz