Garanti’nin Kaskosu Kazandırıyor

Garanti’nin Kaskosu Kazandırıyor

Garanti Bankası, arabasını çok sevenlere özel bir kampanya düzenledi. Garanti Bankası,”Güvencesi de hediyesi de büyük kasko!” sloganıyla düzenlediği yeni kampanya ile garanti.com.tr’den ya da Garanti Bankası İnternet Şubesi‘nden başvurarak kaskosunu yaptıran müşterilerine sürpriz hediyeler dağıtıyor.

Garanti'nin Kaskosu Kazandırıyor

7 Ekim – 30 Kasım 2015 tarihleri internet kanallarından Arabam Garanti‘de kampanyasına dahil olan herkes gümüş renginde beyaz kayışlı 10 adet Apple Watch veya Uzay Grisi 10 adet iPad Mini 4’ten birini kazanma fırsatını yakalayacak.

Kampanyadan faydalanabilmek için 7 Ekim – 30 Kasım 2015 tarihleri arasında kasko yaptırmak ve yine bu tarihler arasında kaskoyu iptal ettirmemiş olmak gerekiyor.
Kampanya süresince 1 kişi kaç tane kasko yaptırırsa yaptırsın sadece 1 kez çekiliş hakkı kazanabiliyor. Ayrıca çekilişe katılım hakkı sadece ilk kez düzenlenen poliçeler için geçerli.
10 adet Apple Watch ve 10 adet iPad Mini 4‘ün sahiplerini belli olacağı çekiliş 9 Aralık 2015 tarihinde saat 11.00’da noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek.
Çekilişin gerçekleştirileceği adres şöyle;
U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi No:15 Daire:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

7 Ekim – 30 Kasım 2015 tarihlerinde kampanyadan faydalanabilirsiniz.

http://goo.gl/2wIyMP

Etiketler: ,

Yorum Yaz