Akbank’tan Emeklilere 200 TL Chip-para Kampanyası

Akbank’tan Emeklilere 200 TL Chip-para Kampanyası

Emekli maaşını Akbank‘a taşımak isteyenler için büyük fırsat. Emeklilerin yüzünü güldüren kampanya ile 15 Eylül-30 Kasım 2015 tarihleri arasında maaşını Akbank‘a taşıyan emekliler 200 TL’lık chip-paranın da sahibi oluyor.

Akbank'tan Emeklilere 200 TL Chip-para Kampanyası
Üstelik Akbank‘ın emeklilere 200 TL Chip-para kampanyasından faydalanabilmek için sadece kimliğiniz ile size en yakın Akbank şubesine gitmeniz yeterli. Şubede SGK Banka Değişikliği Taahhütnamesi’ni imzaladıktan ve SGK banka değişikliği işlemini yaptıktan sonra ilk emekli maaşı 1 Şubat 2016 tarihine kadar yatan müşteriler 200 TL chip-para kampanyasına katılmış oluyorlar.

Akbank‘ın hesap kartı olan Neo Kartı bulunmayan emekliler kampanyaya başvurmaları halinde ilk olarak Neo kart başvuruları yapılacak ve 200 liralık chip-para o karta tanımlanıyor. 
Bir de müşterilerin hesaplarına yüklenecek olan 200 TL’lik chip-para 6 ay içerisinde kullanılmadığı takdirde geri alınıyor.

2012 Ocak ayı ve sonrasında en az 1 defa Akbank’tan SGK emekli maaşını almış olan müşteriler, 200 TL’lik chip-para kampanyasından faydalanamayacaklar.  Öte yandan kampanyaya dahil olabilmek için müşterilerin Akbank’a ait tüm pazarlama iletişimlerine izin vermeleri gerekiyor. Bu iletişim olayı verilmezse müşteri 200 TL’lik chip-para hakkını kullanamıyor.

Ayrıca Emeklilere 200 TL Chip-para Kampanyası’na olan talep 20 bin başvuruyu geçerse Akbank’ın kampanyayı 30 Kasım 2015 tarihinden önce sonlandırma hakkını elinde bulunduruyor.  

KAMPANYA TARİHİ
15 Eylül-30 Kasım 2015

http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/emeklilere-chip-para-kampanyasi.aspxEtiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Birsen Durmuş dedi ki:

    Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Yorum Yaz