Odeabank Kazandırıy’O İndirinler Çok Kazanıyo

Odeabank Kazandırıy’O İndirinler Çok Kazanıyo

Son dönemlerin en yenilikçi bankalarından Odeabank‘ın, mobil bankacılık uygulaması olan Odeabank Kazandırıy’O indiren tüm müşterilerini büyük sürprizler bekliyor.

Odeabank Kazandırıy’O uygulmasındaki sürpriz yağmurunda yok yok. İndirdiğiniz Odeabank Kazandırıy’O uygulama ile yapacağınız her işlemden kazanacağınız puanlar ile Odeabank‘ın sunduğu onlarca imkandan faydalanabilirsiniz.

Örneğin topladığınız puanlar ile her ay diğer Odeabank Kazandırıy’O kullanıcıları ile dereceye girmek için mücadele edebilirsiniz. Her ay Odeabank Kazandırıy’O uygulamasını kullanarak en çok puan toplayan müşteriler Odeabank tarafından hediye yağmuruna tutuluyor.

Kasım ayında en çok puan toplayan ilk 10 müşteriye Gold Bilgisayar‘dan 250 liralık hediye çeki kazanacak. 250 liralık hediye çekini kazanacak olan şanslı Odeabank müşterileri 250 liralık hediye çeklerini Gold Bilgisayar‘dan almak istedikleri tüm ürünlerde kullanabilecek. Dilerseler hediye çekini bölerek de kullanabilecekler.

Kasım ayının ikinci sürprizi ise 50 TL’lik Migros hediye çeki oldu. Odeabank Kazandırıy’O uygulamasını kullanarak en çok puan toplayan 11. ile 100. müşteriler arasında bulunanlar Migros‘tan 50 TL’lik hediye çekinin de sahibi olacak. Migros hediye çekleri şanslı talihlisine telsim edildikten sonra 2 yıl içerisinde kullanılabilir ve tüm Migros mağazalarında ve mağazalarda satılan tüm ürünlerde geçerli olacak.
Odeabank Kazandırıy’O uygulamasını indirenler için hediye yağmuru bununla da sınırlı değil. Ayın üyelerine verilen hediye çeklerinin yanı sıra sadece uygulamayı indirerek Collezione, Dry Center, Duru Turizm ve GNC gibi birçok anlaşmalı firmadan indirim kazanabilirsiniz.

http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/direkt-bankacilik/diger-hizmetlerimiz/odeabank-kazandiriyo/Sayfalar/Default.aspx

Etiketler: ,

Yorum Yaz