İşbir Yatak #başucumda İnstagram Kampanyası

İşbir Yatak #başucumda İnstagram Kampanyası
Yatağınızın başucunda ne var? Hemen İnstgram’da #başucumda etiketi ile paylaş, İşbir Yatak’tan birbirinden güzel fonksiyonel ürünleri kazanma şansı yakalayın.

  • İşbir Yatak fotoğraf yarışması, İnstagram üzerinden #başucumda etiketi kullanarak 21 Ağustos – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenmektedir. Yarışmaya katılacak kullanıcıların @isbiryatak hesabını “mention”laması gerekmektedir.
  • Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi çektikleri fotoğraf ile katılabilir. Her katılımcının bir katılım hakkı bulunur. Kullanıcılar yarışmaya birden fazla fotoğraf ile katılsalar dahi yalnızca bir fotoğrafları dikkate alınır.
  • Katılımcıların fotoğraflarının görünür olması adına, profillerin gizli olmaması gerekmektedir. Gizli profillerin yarışmaya katılımı ve fotoğraflarının görülmemesi durumda sorumluluk kabul edilmez.
  • Katılımcılar, eserlerin kendilerine ait olduğun beyan ve taahhüt etmiş sayılacaklardır. Olası bir durumda, internetten bulunan ve yarışmaya bu fotoğrafla katılınması durumunda, kullanılan fotoğrafın telif hakkından kullanıcı sorumludur.
İşbir Yatak #başucumda İnstagram Kampanyası

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Yasemin Sevigen dedi ki:

    Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Yorum Yaz