DeFacto’dan 10 TL İndirim

tarafından
96
DeFacto’dan 10 TL İndirim

DeFacto’dan 10 TL İndirim

Bu kampanya ile, DeFacto’da 10 TL indirim sağlayabilirsiniz.

DeFacto'dan 10 TL İndirim (TAKIMLAR)

Ödüllü Anket; DeFacto Türkiye Facebook resmi hesabı üzerinde 25 Ağustos 2014 1 Eylül 2014 tarihleri arasında uygulanmaktadır.

– Katılımcılar, ödüllü anket uygulamasına katılarak indirimsiz ürünlerde geçerli 10 TL indirim kuponu kazanma şansı yakalayacaktır.
– 10 TL indirim kuponu sadece www.defacto.com.tr adresinden yapılacak alışverişlerde 15 Eylül 2014 tarihine kadar geçerli olup, başka kampanyalarla birleştirilemez.
– Katılımcılar 10 TL indirim kuponunu kazanmak için; DeFacto Türkiye Facebook sayfasını beğenmelidirler.
– Katılımcıların paylaştıkları bilgiler kendilerine ait olmalıdır. Bu bilgiler DeFacto tarafından gizli tutulacak olup, 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
– Anket uygulaması kapsamında paylaşılan bilgiler, DeFacto tarafından kampanya duyurumu, sms ve e-mailing için kullanılabilir.
– Katılımcıların, kazandıkları indirim çekini kullanabilmeleri için www.defacto.com.tr adresine üye olması gerekmektedir.
– Her katılımcı, ankete sadece 1 kere katılabilir.
– Kazananlar indirimlerini nakit karşılığı talep edemez, paraya çeviremez, kalan tutarı tahsil edemez, kazandığı indirim tutarını değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
– İndirim kodu 15.09.2014 tarihine kadar kullanılabilmektedir ve bu tarihten sonra kupon kodu geçerliliğini yitirecektir.
– DeFacto, yarışma koşullarını ve geçerlilik tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
– Yarışmaya katılan herkes uygulama şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.