Ülker Dore’den 1 Kişiye iPad 100 Kişiye Dore Hediye Paketi

Ülker Dore’den 1 Kişiye iPad 100 Kişiye Dore Hediye Paketi
Ülker Dore, Facebook sayfasında başlatmış olduğu kampanya ile, 1 kişiye iPad Mini hediye ederken, 100 kişiye de 24’lü Dore Hediye Paketi veriyor.
Ülker Dore'den 1 Kişiye iPad 100 Kişiye Dore Hediye Paketi
Kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Katılım Koşulları

 • 18 yaşından küçükler katılamaz, ikramiye kazanamaz.
 • Bu kampanya, Ülker Bisküvi San. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 10.09.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02/3282-8396 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
 • Bu kampanya 13.09.2013 (Saat 00:01) – 11.10.2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Dore ürünlerinin tanıtımının yapıldığı www.facebook.com/ulkerdore (ücretsiz) adresli Dore facebook sayfasını beğendikten sonra uygulama sayfasındaki Dore Reklam filmini izleyip film sonunda ekrana gelecek 1 adet reklam filmi ile ilgili soruya cevap verip (istediği cevap şıkkını işaretleyerek) sayfadaki kayıt formuna Ad, Soyad, Adres, E-Mail Adresi, Telefon, bilgilerini girip kayıt olarak katılanlara 1 çekiliş hakkı (başarı veya doğru cevap şartı aranmaksızın), uygulama sayfasına davet ettiği arkadaşlarından daveti kabul ederek sayfaya gelen her 1 arkadaşı için 1 çekiliş hakkı, ugulamayı Twitter’da paylaşanlara 1 çekiliş hakkı, Facebook’ta paylaşanlara 1 çekiliş hakkı (kampanyaya katılım, günde soru-cevap uygulamasına katılmaktan 1 çekiliş hakkı, arkadaş davetinden 10 çekiliş hakkı, Facebook’ta paylaşmaktan 1 çekiliş hakkı, Twitter’da paylaşmaktan 1 çekiliş hakkı olmak üzere günde toplam 13 çekiliş hakkı ile sınırlıdır) verilecektir.
 • Kampanya sonunda yapılacak çekilişle, 1 kişiye Apple iPad3 32 GB Wifi-Cellular ikramiyesi verilecektir.
 • Çekiliş 31.10.2013 tarihinde saat 13:00’de DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 07.11.2013 tarihinde Star Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Ülker Bisküvi San. A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 22.11.2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 07.12.2013 tarihine kadardır. İkramiyelerin teslimi 07.01.2014 tarihine kadar yapılacaktır.
 • Ayrıca, aynı kampanya kapsamında, kampanya sonunda toplam katılanlar arasından ayrıca yapılacak şirket çekilişiyle; 100 kişiye Ülker Dore Sütlü Çikolatalı Kremalı Bisküvi Hediye Paketi verilecektir (Bir kişiye sunulacak Ülker Dore Sütlü Çikolatalı Kremalı Bisküvi Hediye Paketi ikramyesi; 1 koli içinde 24 adet Ülker Dore Sütlü Çikolatalı Kremalı Bisküvi (93 gr) ürünü içerir.). Şirket çekilişi hediyesi, ilgili yönetmeliğin 2/f maddesi gereği, MPİ izin kapsamı dışında uygulanmaktadır. Şirket çekilişinde hediye kazananlar, kampanya internet sayfasında duyurulacaktır. Hediyeler, kazananlara ücretsiz sunulacaktır.
 • Ülker Bisküvi San. A.Ş., Youth Republic, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Kampanyaya facebook üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir (facebook üyeliği ücretsizdir). Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya uygulama sayfası sistem kayıtları esas alınır.
 • Kampanyaya katılım, günde soru-cevap uygulamasına katılmaktan 1 çekiliş hakkı, arkadaş davetinden 10 çekiliş hakkı, Facebook’ta paylaşmaktan 1 çekiliş hakkı, Twitter’da paylaşmaktan 1 çekiliş hakkı olmak üzere günde toplam 13 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Bir kişi, aynı e-mail adresi ile bir defa kampanyaya kayıt olabilir. Aynı kişinin farklı e-mail adresleri ile tekrarlı kayıt yapması kampanya kurallarına aykırıdır, tespiti halinde çekilişe dahil edilmez.
 • İkramiye kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Ülker Bisküvi San. A.Ş., Youth Republic ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. Bektaş Gülenç dedi ki:

  Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

 2. Okcan Öztürk dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 3. Lawrence Tezoh Morbenli dedi ki:

  Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

 4. Ali Aydın Kirezçik dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 5. Çisil Hazal Hafız dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 6. Zerin İshakoğlu dedi ki:

  Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz