‘Joker’le Okullu Olduk’ Kampanyası

‘Joker’le Okullu Olduk’ Kampanyası
Joker, Facebook sayfasında başlattığı kampanya ile sıralamaya giren ilk 20 kişiye çeşitli ödüller verecektir.

'Joker'le Okullu Olduk' Kampanyası

Kampanya Hakkında

 https://www.facebook.com/jokerlebuyuyorum adresindeki Joker’le Okullu Olduk Facebook Uygulaması‘nın sahibi ATM Dış Ticaret Kuruluşu (Joker)‘dur. Kullanıcılar Joker Mağazaları Facebook sayfası’nı beğenip, fotoğraf yüklemekle yazı yazmakla ve herhangi bir şekilde uygulamarı kullanmakla, işbu taahhütname metnini okuduklarını, anladıklarını ve bu taahhütnamede yer alan kuralları, gayri kabili rücu olarak kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Jokerle Okullu Olduk Facebook Uygulaması’nın çalışma mekanizması şu şekildedir;

Facebook hesabından uygulamaya izin veren ve Joker’le büyüyorum Facebook sayfasını beğenen herkes yarışmaya katılabilir. Uygulamaya katılmak için Joker Facebook sayfasını beğenmek zorunludur. Uygulamaya giren kullanıcılar “Başla” butonundan sonra, “Çocucuğunuzun cinsiyetini seçiniz” sayfasına yönlenirler. Kullanıcı 8-7 ve 8-12 yaş grubundan birini seçerek, Soobe kıyafetleri & Joker kırtasiye ürünlerinin yerleştirme sayfasına erişir. Arka planda bulunan dolaplardaki kıyafetleri görebilir, soldaki dolaptan Joker kırtasiye ürünleri, sağdaki dolaptan ise Soobe kıyafetleri seçebilir. Kullanıcı, beğendiği Soobe kıyafetini Mouse ile tutup, uygulama üzerindeki sıranın üzerine sürükleyerek bırakarak yerleştirmiş olur. Karakterin üzerine Soobe kıyafetlerinden yalnızca 1 üst ve 1 alt kıyafet giydirilebilir. Sıra üzerine ise, kırtasiye ürünlerinden 1 çanta ve 1 kalemlik ve 1 kalem konulabilir. 4 raftaki ilgili ürünler de miniğin ve sıranın üzerine eklenmeden bir sonraki adıma geçilmez.
Kullanıcı beğendiği kombinasyonu belirledikten sonra Devam butonuna basarak iletişim bilgilerini ve çocuk bilgilerini yarışma içerisinde yalnızca Joker ile paylaşma ekranına ilerler. İlgili bilgiler girdikten sonra Gönder butonuna basarak bilgileri yalnızca Joker ile paylaşmış olur ve yarışmada yarattığı kombinasyonu paylaşmış olur. Katılım Koşullarını Okudum, Kabul Ediyorum. seçeneğini işaretleyerek Yayınla butonuna basarak kombinasyonu yayınlayabilirler. Kombinasyonu tekrar gözden geçirip, değişiklik yapmak istiyorlarsa, Başa Dön butonundan gerekli düzenlemeleri yapabilirler. Kullanıcılar, istedikleri kadar kombinasyon ile yarışmaya katılabilirler.

Kullanıcılar, uygulamanın içindeki “Profilim” bölümünden yarattıkları kombinasyonlara ve beğeni sayılarına ( Oylarına/beğenilerine) ulaşabilir. Dilerlerse kombinasyonlarıFacebook ve Twitter’da arkadaşları ile paylaşabilirler. “Davet Et” butonundan arkadaşlarını davet edebilirler ve daha çok oy toplama şansı kazanırlar. “Yenisini Yap” butonundan, yeni kombiasyon oluşturabilirler.

Unutmayın, ne kadar çok davet ederseniz, o kadar çok oy alabilirsiniz.

Değerlendirme,

Yarşmanın amacı yarattığı kombinasyonları en yüksek oyu almasını sağlamaktır. Her kullanıcı, kombinasyonların hemen altına yer alan “Beğen” kısmından beğenisini ifade edebilir. Uygulamaya yüklenen kombinasyonlar kullanıcılar tarafından oylanır. Yarışmacılar her kombinasyona yalnızca bir oy verebilir. Kullanıcı, kendi yüklediği kombinasyonlara ise oy veremez. “Davet Et” butonu ile arkadaşlarını davet edebilir, yüklediğin kombinasyonları oylamalarını isteyebilir, uygulama içinde alınan oylar ( Like/Beğeni ) sayılacaktır. Kişinin kendi sayfasında fotoğrafı paylaştığında aldığı oylar ise sayılmayacaktır. Sıralamada en çok beğeni alan ilk 20 kombinasyonu oluşturan kullanıcılar, ödül kazanmaya hak kazanacaklardır.

Ödüller

Yarışma sıralamasında yalnızca ilk 20 ye girenlere ödül verilecektir. Sıralamada ilk 5’e girenlere oluşturdukları kombinasyonlar ile birlikte, 1.’ye 300 TL değerinde Joker ve Soobe mağazalarında veya www.joker.com.tr ‘de yalnızca Soobe ürünlerinde geçerli olan hediye çeki, 2.’ye 250 TL değerinde Joker ve Soobe mağazalarında veya www.joker.com.tr ‘de yalnızca Soobe ürünlerinde geçerli olan hediye çeki, 3.’ye 200 TL değerinde Joker ve Soobe mağazalarında veya www.joker.com.tr ‘de yalnızca Soobe ürünlerinde geçerli olan hediye çeki, 4 .’ye 150 TL değerinde Joker ve Soobe mağazalarında veya www.joker.com.tr ‘de yalnızca Soobe ürünlerinde geçerli olan hediye çeki, 5.’ye 100 TL değerinde Joker ve Soobe mağazalarında veya www.joker.com.tr ‘de yalnızca Soobe ürünlerinde geçerli olan hediye çeki ödül olarak verilecektir.

İlk 5e girenler ayrıca, Joker ve Soobe mağazalarında veya www.joker.com.tr ‘de yalnızca Soobe ürünlerinde geçerli olan 50 TL yükle hediye çeki kazanma hakları bulunamamaktır.

İlk 5 haricinde geri kalan 15 kişiye de Joker ve Soobe mağazalarında veya www.joker.com.tr’de yalnızca Soobe ürünler geçerli olan 50 TL yüklü hediye çeki verilecektir. Ayrıca, sıralamada bu gruba giren katılımcıların, oluşturdukları kombinasyonları kazanma hakları bulunmamaktadır.

Kampanyaya katılmak ve ödüller hakkında daha detaylı bilgiye, kampanya sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya, 16-30 Eylül tarihleri arasında aktif olacaktır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Ahmet Yasin Burak dedi ki:

    Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

  2. Necip Fazıl Kanlı dedi ki:

    İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Yorum Yaz