Gittigidiyor, yeni kampanyası ile her gün 1 kişiye sürpriz hediye veriyor.

Kullanım Koşulları

Türkiye genelinde yapılacak ödüllü yarışmaya katılımcılar, http://www.soupertweet.com/gittigidiyor adresli internet sitesine Twitter hesaplarıyla giriş yaparak katılabilecekler.

Gittigidiyor #ÖğrenciDediğin

Yarışma;

1. Yarışmaya katılmak için katılımcının Twitter kullanıcısı olması gereklidir.

2. Katılımcı, http://www.soupertweet.com/gittigidiyor adresinde bulunan Tweetle Aç uygulamasında gerekli izinleri vererek ücretsiz olarak katılabilir.

3. Yarışma 11.09.2013 tarihinde 16:00’da başlayacak ve 18.09.2013 tarihinde 12:00’da sona erecektir.

4. Katılımcılar internet sitesinde bulunan kutucuktan kendi Twitter hesapları ile tweet atarak uygulamaya katılabilecekler. İlk kutucukları dolduran kişi ödülü kazanacak.

5. Ödül kazananlar, http://www.twitter.com/gittigidiyor ve http://www.facebook.com/gittigidiyor adresinden duyurulacaktır.

6. Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Ödüller;

7 gün boyunca günde 1 kişi, GittiGidiyor’un kutulara gizlediği sürpriz hediyeleri kazanacaktır. Her günün 1 kazananı olacaktır. Kazanan aynı gün ya da bir diğer gün Facebook ve Twitter sayfalarından duyurulacaktır. Ödülü kazanmak için takipçiler #öğrencidediğin hashtag’I ile Tweet atmaya başlayacaktır. Tweet attıkça ekrandaki bar dolacaktır ve Tweet atan son takipçi, o günün sürpriz hediyesinin sahibi olacaktır.

2 yorum

  1. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  2. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir