Elidor Facebook Sayfası’ndan 1000 Kişiye Hediye!

Elidor Facebook Sayfası’ndan 1000 Kişiye Hediye!
Elidor, Facebook sayfasında duyurduğu yeni kampanyası ile tam 1000 kişiye Elidor Sıvı Saç Kremi hediye ediyor.
Siz de, kayıt formunu doldurarak çekilişe katılabilir, 1000 kişiden biri olma şansını yakalayabilirsiniz. Unutmayın, son gün 30 Temmuz 2013

Kampanyaya Katılmak İçin Tıklayınız

Katılım Koşulları

1. Kampanya 23.07.2013 – 30.07.2013 tarihleri arası Elidor Türkiye Facebook sayfasında ‘Saçlarınız Yaza Hazır Mı?’ ismiyle yapılacaktır.

2. Kampanyaya katılabilmek için katılımcıların kampanya sayfasındaki kayıt formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

3. 30.07.2013 tarihinde yapılacak şirket içi çekiliş ile 1000 kişi Elidor Sıvı Saç kremi kazanacaktır.

4. Kazananlar uygulama sayfasında yayımlanacaktır.

5. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29!, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

6. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29!, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

7. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29! sorumlu tutulamaz.

8. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29! Çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

9. Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.

10. Bu Kampanya’nın Facebook sitesi ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sitesi sorumlu tutulamaz.

11. Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

12. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29! önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Altan Boy dedi ki:

    Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  2. Belit Keçe dedi ki:

    Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

Yorum Yaz