Ülker’den Bayram Kampanyası

Ülker’den Bayram Kampanyası
Ülker yapmış olduğu kampanya ile, 1 kişiye araba, 10 kişiye iPhone 5 ve tam 100 kişiye iPad4 hediye ediyor!
Bayram boyunca Ülker İkramlık Şekerleme grubundaki Ülker Kremini Dolgulu Toffe Şeker, Toffe Şeker, Bonbon Şeker, Mini Bonbon, Bonbon Akide Şekeri, Asetat Bonbon şeker, Pektinli Jöle markalı ve Ülker İkramlık Çikolata grubundaki Ülker Çikolatalı Gofret İkramlık kutu 600 gr, Çikolatin, Ece, Buklet, Gökkuşağı, Dolmabahçe, Dökme Metro ve Metro Nuga, Sedef, Sırma, Caramio ikramlık kutu, Beylerbeyi, Seashel markalı ürünlerden bir seferde yapılacak her 15 TL ve katı alışverişlerde katılımcılara bir çekiliş kartı verilecek. Katılımcılar kartın üzerindeki şifreyi kazıyıp, sırasıyla: şifre, ad, soyad ve adres bilgileri ile tüm operatörlerden 7989’a SMS yollayarak ya da ad, soyad, e-mail ve adres bilgilerini www.ulkerdenbayramhediyesi.com internet sayfasına üye olarak her kart için bir çekiliş hakkı kazanacak.
Ülker'den Bayram Kampanyası Görseli
Ülker’den Bayram Kampanyası Görseli

Kampanya Sayfası İçin Tıklayınız.

Katılım Koşulları

Bu kampanya, Horizon Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Satış Ve Tic. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.07.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02/2704-6661 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
Kampanya süresince, 23.07.2013 (Saat 09:01)-15.08.2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki kampanyaya dahil satış noktalarından tek seferde 15 TL ve katları tutarında (her 15 TL için 1 çekiliş hakkı) Ülker İkramlık Şekerleme grubundaki Ülker Kremini Dolgulu Toffe Şeker, Toffe Şeker, Bonbon Şeker, Mini Bonbon, Bonbon Akide Şekeri, Asetat Bonbon şeker, Pektinli Jöle markalı ve Ülker İkramlık Çikolata grubundaki Ülker Çikolatalı Gofret İkramlık kutu 600 gr, Çikolatin, Ece, Buklet, Gökkuşağı, Dolmabahçe, Dökme Metro ve Metro Nuga, Sedef, Sırma, Caramio ikramlık kutu, Beylerbeyi, Seashel markalı tüm ürün çeşitlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan tüketicilere fiş/fatura ibrazına karşılık kasalarda verilecek üzeri örtülü karttaki Şifreyi Ad, Soyad ve Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 7989 nolu hatta kısa mesaj olarak gönderen veya Şifreyi, Ad, Soyad, Adres, Gsm numarası ve e-mail adresi bilgileri ile birlikte www.ulkerdenbayramhediyesi.com (ücretsiz) internet sitesindeki kampanya sayfasına üye olarak giren müşterilere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanya sonunda yapılacak çekilişle; 1 kişiye Volkswagen The Beetle 1.2 TSI 105 PS Man 2013 Model Araç, 10 kişiye Apple iPhone 5 16GB Cep Telefonu (hat, kart hariç), 100 kişiye Apple iPad4 Retina 16GB WiFi ikramiyesi verilecektir.
Çekiliş 03.09.2013 tarihinde saat 12:15’de, DENİZAJANS Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Toplantı Salonu, Bostancı / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 10.09.2013 tarihinde Star Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada yaşanacak gecikmelerden Horizon Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Satış Ve Tic. Aş. ve DenizAjans sorumlu değildir. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 25.09.2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 10.10.2013 tarihine kadardır. İkramiye son teslimi 10.11.2013 tarihine kadardır.
Kısa mesaj ile tekrarlı katılımlarda, sadece şifre yazılarak katılım yapılabilir. Katılımcının bir önceki uzun başarılı katılımındaki Ad, Soyad, Adres, e-mail adresi bilgileri, sonraki kısa katılımlarına otomatik taşınacaktır. Web ile tekrarlı katılımlarda, üye olduktan sonra sadece şifre girilerek katılım yapılmaktadır.
Bir kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Aynı şifre ile tekrarlı katılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.
Şifreli kartlar, kampanya tarihleri arasında, kampanyalı ürünlerden tek seferde 15 TL ve katları tutarlı tüm fiş/faturalar esas alınarak verilecektir. Kart verilen fiş/faturalar, mağaza kasa yetkilileri tarafından paraflanır ve kampanyada tekrar kullanılamaz.
Horizon Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Satış Ve Tic. A.Ş., Dataport, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde şifreli kart ve alışverişe ait kasa fişi/fatura ibrazı zorunludur, 10.11.2013 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli kart ve alışveriş belgesi kabul edilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanyaya internetten katılım ücretsizdir. Bu kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya kısa mesajla katılım, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Başarılı katılım geri dönüş mesajları Horizon tarafından karşılanmaktadır.
Kampanyaya katılımda belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Duyurulardaki ikramiye görselleri tesmisilidr, renk seçimi yoktur. İkramiye, yasal metinlerde belirtilen özellikte sunulacaktır.
Horizon Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Satış Ve Tic. A.Ş., bu çekilişe web sayfasından katılan herkese tanıtım ve bilgi amaçlı e-posta ve sms gönderimi yapma hakkına sahiptir.
Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

S.S.S

1.Katılmak İçin Ne Kadar Zamanım Var?

Ülker İkramlık Şeker ve Çikolata Çekiliş Kampanyamıza, 23 Temmuz 2013 (Saat 09:01) – 15 Ağustos 2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında katılabilirsiniz. 15 Ağustos 2013 Saat 23:59’dan sonra gönderilen şifreler kampanyaya ve çekilişe dahil edilmez.
Şifreli kartlar, kampanya tarihleri arasında, tek seferde 15 TL ve katları tutarlı tüm fiş/faturalar esas alınarak verilecektir. Kart verilen fiş/faturalar, müşteri hizmetleri ve kasa yetkilileri tarafından paraflanır ve kampanyada tekrar kullanılamaz. Kampanya tarihleri arasında istediğiniz gün kısa mesajla veya kampanya web sayfasından şifrenizi göndererek katılabilirsiniz.

2.Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanya süresince, 23.07.2013 (Saat 09:01) – 15.08.2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelindeki kampanyaya dahil satış noktalarından tek seferde 15 TL ve katları tutarında (her 15 TL için 1 çekiliş hakkı) Ülker İkramlık Şekerleme grubundaki Ülker Kremini Dolgulu Toffe Şeker, Toffe Şeker, Bonbon Şeker, Mini Bonbon, Bonbon Akide Şekeri, Asetat Bonbon şeker, Pektinli Jöle markalı ve Ülker İkramlık Çikolata grubundaki Ülker Çikolatalı Gofret İkramlık kutu 600 gr, Çikolatin, Ece, Buklet, Gökkuşağı, Dolmabahçe, Dökme Metro ve Metro Nuga, Sedef, Sırma, Caramio ikramlık kutu, Beylerbeyi, Seashel markalı tüm ürün çeşitlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan tüketicilere fiş/fatura ibrazına karşılık kasalarda verilecek üzeri örtülü karttaki Şifreyi Ad, Soyad ve Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 7989 nolu hatta kısa mesaj olarak gönderen veya Şifreyi, Ad, Soyad, Adres, Gsm numarası ve e-mail adresi bilgileri ile birlikte www.ulkerdenbayramhediyesi.com (ücretsiz) internet sitesindeki kampanya sayfasına üye olarak giren müşterilere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

3.Kampanyaya Kimler Katılamaz?

Horizon Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Satış Ve Tic. A.Ş., Dataport, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

4.Kampanyaya Katılmak İçin Şifreli Kartı Ne Zaman ve Nasıl alabilirim?

Kampanya tarihleri arasında, alışveriş sonrasında, şifreli kartlarınızı alınız. Şifreli kartlar, kampanya tarihleri arasında, tek seferde 15 TL ve katları tutarlı tüm fiş/faturalar esas alınarak müşteri hizmetleri ve kasa yetkilileri tarafından verilecektir. Kart verilen fiş/faturalar, müşteri hizmetleri ve kasa yetkilileri tarafından paraflanır ve kampanyada tekrar kullanılamaz. Kampanya tarihleri arasında istediğiniz gün kısa mesajla veya kampanya web sayfasından şifrenizi göndererek katılabilirsiniz.

5.Çekilişte Hangi İkramiyeleri Kazanabilirim?

Kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Yapılacak çekiliş ile;
1 kişiye Volkswagen The Beetle 1.2 TSI 105 PS Man 2013 Model Araç ,
10 Kişiye Apple iPhone 5 16GB Cep Telefonu (hat, kart hariç),
100 kişiye Apple iPad4 Retina 16GB WiFi ikramiyesi verilecektir.

6.Web Sitesinden veya Kısa Mesajla Katılım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kampanyamıza katılırken kişisel bilgilerinizin doğru olması çok önemlidir. Çekiliş ile ikramiye kazanan talihlilerimize bu bilgiler ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca resmi kurallar gereği, başvuru belgeleri ve bilgileri doğru olan talihlilere ikramiyeleri sunulmaktadır. Kampanyaya katılımında belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. 18 yaşından küçükler katılamaz.
Tüm gsm operatörlerinden 7989 nolu hatta kısa mesaj göndererek yapılan katılımlarda, ŞİFRE, AD, SOYAD, ADRES sıralamasına uygun şekilde ve kelime aralarına birer boşluk bırakarak katılım yapılmalıdır. Mesaj içindeki bilgilerinizi 160 karakterden kısa olacak şekilde, büyük ve noktasız harfler kullanarak göndermeniz de önemlidir. Mahalle kelimesi için MAH, Cadde kelimesi için CAD şeklinde kısaltmalar yapabilirsiniz.
Web sitemizdeki kampanya sayfasından katılım yapmak için, önce ücretsiz üyelik kaydı yapılmalıdır. Web sitesinden üye olurken de bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
İkramiye tesliminde şifreli kart ve alışverişinize ait kasa fişi / fatura ibrazı zorunludur, 10.11.2013 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli kart ve alışveriş belgeleri kabul edilmez.

7.Şifreli Kampanya Kartımdaki şifreyi gönderirken nelere dikkat etmeliyim?

Ülker İkramlık Şeker ve Çikolata Çekiliş Kampanyasına göndereceğiniz 8 haneli şifrenizi kontrol ederek doğru şekilde göndermelisiniz. Şifrenizi hatalı yazmanız halinde başarılı katılım yapamazsınız ve çekilişe katılamazsınız.
Ayrıca, bir kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Her şifre kampanya boyunca sadece 1 kez kullanılabilir. Aynı şifre ile mükerrer (tekrarlı) katılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir. Tekrarları kabul edilmeyecektir.
Şifreli kartlarınızı bozuk para veya tırnak ile kazıyınız. Diğer sert ve keskin cisimler ile şifre alanlarının kazınması kart yüzeyinde tahribata ve şifrenin okunamamasına neden olabilir.
Katılım ile ilgili detaylı açıklama şifreli kartlar üzerinde yer almaktadır.

8.Şifreli Kampanya Kartımı ve Faturamı Saklamam Gerekiyor mu?

MPİ gereği, İkramiye tesliminde şifreli kart ve alışverişe ait kasa fişi / fatura ibrazı zorunludur, 10.11.2013 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli kart ve alışveriş belgeleri kabul edilmez.
Çekiliş sonucunda ikramiye kazandığınız taktirde, M.P.İ. ve kampanya kuralları gereği, hediyenizi teslim alabilmek için kazanan şifreyi içeren doğru şifreli kartınızı ve kasa fişi / faturanızı yetkililere sunmanız gerekmektedir. Bu nedenle kampanyaya katılabilmeniz için size verilmiş olan şifreli kartlarınızı ve alışverişinize ait kasa fişi / faturanızı 10.11.2013 tarihine kadar mutlaka saklayınız.

9.Kampanya Web Sitesinden Katılımda Verdiğim Bilgiler Neden Doğru Olmalıdır?

Çekiliş sonucunda belirlenen tüm asil ve yedek talihlilerimize iadeli taahhütlü posta yolu ile resmi tebligat mektubu gönderilmektedir. Özellikle web sitesi üzerinden kampanyaya katılım yapan tüketicilerimize, verilen kişisel bilgilerine göre ulaşılabilmektedir. Telefon bilgisi olarak size ulaşılabilecek bir cep telefon numarasının ve mektubunuzun ulaşabilmesi için doğru ve eksiksiz adresinizin girilmiş olması bu nedenle önemlidir. Ayrıca, ikramiye kazanan talihlilerimizin MPİ kuralları gereği başvuru evrakları ile belirtilen tarihe kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurunun belirtilen başvuru süresi için yapılması, başvuru belgelerindeki bilgiler ve kimlik bilgileri ile katılım bilgilerinin örtüşmesi ve doğru olması ikramiyelerin teslimi için gerekli koşuldur.

10.Kampanyaya Katılım Ücretli midir?

Kampanyaya internetten katılım ücretsizdir. Bu kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya kısa mesajla katılım, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Başarılı katılım geri dönüş mesajları Horizon tarafından karşılanmaktadır.

11.Çekiliş Ne Zaman Yapılacak ve Sonuçları Nasıl İlan Edilecek?

Çekiliş 03.09.2013 tarihinde saat 12:15’de, DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 10.09.2013 tarihinde Star Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada yaşanacak gecikmelerden Horizon Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Satış Ve Tic. A.Ş ve DenizAjans sorumlu değildir.
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlinin son başvuru tarihi 25.09.2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 10.10.2013 tarihine kadardır. İkramiye son teslimi 10.11.2013 tarihine kadardır.

12.Çekiliş Sonucunda İkramiye Kazanırsam Maddi Yükümlülüğüm Olacak Mıdır ?

Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait KDV ve ÖTV hariç olmak üzere diğer vergi, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihlilere aittir.
Milli Piyango İdaresi kuralları ve Veraset ve İntikal Vergisi kanunları gereği, 2013 yılı için, kazanılan hediye tutarının 3.244 TL üzerinde olması halinde, bu sınırın üzerinde kalan miktarın %10’u kadar Veraset ve İntikal Vergisinin talihliler tarafından ödenmesi zorunludur. Bu çekiliş kampanyamızın sadece araç ikramiyesi için Veraset ve İntikal Vergisi yatırma yükümlülüğü vardır.

13.Kampanya İle İlgili Detay Bilgiyi Nereden Alabilirim?

Ülker İkramlık Şeker ve Çikolata Çekiliş Kampanyası ile ilgili detaylı bilgileri; kampanya sayfamızdaki “Kampanya Katılım Koşulları” ve “Sık Sorulan Sorular” bölümlerinden ve şifreli kartlarınızın üzerinden edinebilirsiniz.
Kampanya ile ilgili diğer sorularınız için; (0216) 380 99 80 numaralı kampanya yetkili ajansı DenizAjans Kampanya Danışma hattından bilgi alabilirsiniz (hafta içi günlerde sabah saat 09:00-12:00 arası ve öğleden sonra saat 13:00-17:00 arası hizmet verilir).
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Etiketler:

Yorum Yaz