Toyota’dan 50 Liralık iTunes Hediye

Toyota’dan 50 Liralık iTunes Hediye
Toyota, Facebook sayfasında duyurduğu yeni kampanya ile 100 talihli kişiye, çekilişle 50 Liralık iTunes hediye ediyor.
Toyota'dan 50 Liralık iTunes Hediye Kampanya Görseli
Toyota’dan 50 Liralık iTunes Hediye

Kampanyaya katılmak için, tıklayınız.

“Corolla Garage” Facebook Kampanyası Katılım Koşulları

24 Temmuz – 17 Ağustos 2013 tarihleri arasında Toyota Türkiye Facebook sayfası www.facebook.com/toyotaturkiye adresinde gerçekleştirilecek olan “Corolla Garage” isimli kampanya 24/07/2013 tarihinde saat 17:00’de başlayıp 17/08/ 2013 tarihinde saat 17:00’da sona erecektir.
Kampanya, Toyota Türkiye Facebook sayfasında “Corolla Garage?” bölümünde yer almaktadır. Kampanya kurgusu, uygulama sayfasında yer alan Corolla modellerinin çıkış yılları ile yine sayfada yer alan şarkıların albüm çıkış yıllarının eşleştirilmesi üzerine kuruludur. Doğru eşleştirmeleri yapan her 50. katılımcı ödül kazanma hakkı elde eder.
Toplam ödül sayısı 100 ile sınırlıdır. Ödülleri, şarkıları doğru yıllarla eşleştiren 1. 50. 100. 150. 200. … 4.850. 4.900. 4.950. kullanıcılar kazanacaktır.
Kişi kampanyaya katılım başvurusu sırasında verdiği bilgilerin doğruluğunu kabul etmektedir. Bilgiler doğrulanmadığı takdirde kazandığı ödül iptal edilecektir.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, kazanmış olsalar dahi hediyeleri teslim edilmez.
Kampanyaya katılım ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış vermelerinden, kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (Toyota Türkiye) sorumlu tutulamaz.
Toyota Türkiye, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya, Türkiye’de ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ikamet eden katılımcılar için geçerlidir.
2. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Toyota Türkiye bayi, Kompüter ve Sotka çalışanları ve birinci dereceden akrabaları uygulamaya katılamaz. Katılıp kazansalar bile ödül verilmez.
Her kullanıcı bir kere ödül kazanabilir.
Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
Toyota Türkiye Satış ve Pazarlama A.Ş., kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
İşbu katılım şartları’nin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkta HUMK 287. maddesi gereğince Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin defter ve kayıtları kesin delil teşkil edecektir.
Kampanyayla ilgili her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için info@komputer.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.
“Corolla Garage” yarışmasında paylaş kısmından gönderilen mesajların kullanıcı tarafından değiştirilebilir içeriğinden Toyota Türkiye firması hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
“Corolla Garage” facebook kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Ödül kazanan katılımcılar;

Ödül, 50 TL değerinde iTunes hediye kartıdır. Bu kartta yazan promosyon kodu ile iTunes’tan 50 TL değerinde mp3, film, oyun veya uygulama indirilebilir. Ödülün kullanılması için kazanan kişinin bilgisayarında iTunes programı kurulu olmalıdır. iTunes, http://www.apple.com/tr/itunes/download/ adresinden ücretsiz olarak indirilerek kurulabilir ve programı kuran herkes rahatlıkla mp3, film, oyun ve uygulama indirebilecektir.
Bir kullanıcı birden fazla ödül kazanamaz. Birden fazla kazandığı durumda ilk kazandığı ödül geçerlidir.
Ödül gönderimi, kişilere form içerisinde belirtmiş oldukları cep telefonları aranarak ve adres bilgileri alınarak yapılacaktır.
Ödüllerin gönderimi Eylül ayı içerisinde yapılacaktır.
Kazanan katılımcının, adresine yapılan gönderiye 1 (bir) haftalık süre içerisinde cevap vermemesi ve/veya teslimat adresinin yine 1 (bir) haftalık süre içerisinde ulaşmaması halinde, katılımcı ödül hakkını kaybedecek ve ödül hakkı sıradaki kullanıcılara (yedek) geçecektir. Yedeklerin de 1 (bir) hafta içerisinde cevap vermemesi halinde, ödül verilmeyecektir. Teslimat masrafları Toyota Türkiye’ye aittir.

Takvim

  • 24 Temmuz Kampanya Başlangıç
  • 17 Ağustos Kampanya Bitiş
  • 01 Eylül – 30 Eylül Ödül Gönderimleri

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Efe Mustafa Şakarcan dedi ki:

    Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Yorum Yaz