Turkcell Cüzdan’a Gold’dan 30TL İndirim

Turkcell Cüzdan’a Gold’dan 30TL İndirim
Turkcell Cüzdan’a Gold’dan 30TL İndirim
Turkcell Cüzdan ile gold.com.tr’de yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim!

Kampanya Detayları

  • gold.com.tr’de 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde ödemelerinizi Turkcell Cüzdan ile yapın, anında 30 TL indirim kazanın!
  • Kampanya 3 Nisan – 20 Temmuz 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Bir müşteri en fazla 30 TL kazanabilir. İndirim ilk 1000 işlem ile sınırlıdır. ​​
  • ​​​​​Turkcell Cüzdan üyesi değilseniz, CUZDAN yazıp 7777’ye gönderin.
  • Turkcell Cüzdan ile alışverişe başlamak için tıklayın.​
  • Birçok günlük fırsat ve özel alışveriş sitelerinin en avantajlı teklifleri ile Turkcell’lilere özel kampanyalarını Turkcell Cüzdan uygulamasından takip edebilirsiniz. Dilerseniz yakınınızdaki ya da başka yerlerdeki fırsatları da uygulama üzerinden kolayca listeleyebilirsiniz. Ücretli veya ücretsiz sunulan fırsatları aldığınızda kuponlar, dilediğiniz zaman kolayca kullanabilmeniz için “Kuponlarım” sekmesine eklenir. Turkcell Cüzdan uygulamasının “Hatırlatma” özelliğinden faydalanarak yakında geçersiz olacak kuponlarınızı görüntüleyebilir veya kuponun geçerli olduğu yer için haritadan yol tarifi alabilirsiniz.
  • Aldığınız kuponlardaki “Kullan” tuşuna basarak kupon kodunu görüntüleyebilirsiniz. Bu kodu ilgili iş yerindeki kasa görevlisine göstererek ya da – internet alışverişinde kullanılacak bir kupon ise – alışveriş anında ilgili sitedeki “Kupon Kodu” alanına girerek avantajdan faydalanabilirsiniz.
Turkcell ve Gold kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Abdullah Furkan Sentürk dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz