Samsung, #bendebugozvar Kampanyası

Samsung, #bendebugozvar Kampanyası

Konserler, festivaller, ünlü sanatçılar, farklı lezzetler seni bekliyor. Etkinliklere katıl, en güzel anıların fotoğrafını çek ve bendebugozvar.com ‘a yolla, fotoğrafın İstanbul silüetinde yerini alsın. Hayatı yaşadıkça, paylaş!
 Mayıs ayı sonunda Samsung WB250F, Temmuz ayı sonunda ise Samsung NX300 kazanma şansı yakala!

Samsung, #bendebugozvar Kampanyası
Samsung, #bendebugozvar Kampanyası

Katılım Koşulları

 • Samsung Yetenek Yarışması, SAMSUNG Electronics İstanbul Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmektedir. Yarışma, 15 Mayıs – 05 Haziran 2013 ve 06 Haziran – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında 2 ayrı yarışma dönemi için www.timeoutistanbul.com (ücretsiz) adresli Samsung web portalında duyurularak uygulanacaktır.
 • Yarışma ana konusu; katılımcıların, “İstanbul’da istediği bir etkinliği anlatan kendi özgün eserlerini fotoğraf görüntüsü şeklinde sayfaya yükleyerek fotoğraf teknikleri, çekim kalitesi ve renkleri açısından farklı gözle bakarak başarılı, yaratıcı, yapıcı, ilginç, etkinliği ektili, güçlü ve sıradışı ifade eden şekilde yeteneklerini göstererek yarışmaya katılmalarıdır.
 • Yarışmaya sunulan yetenekli eserlerden uygun görülenler, bir kısmı veya tamamı, Samsung’un uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılacaktır ve uygun görülen yerlerde sergilenecektir. Bu bir profesyonel yetenek yarışmasıdır.
 • Katılımcılar, www.timeoutistanbul.com (ücretsiz) adresli Samsung web portalında uygulama sayfasındaki forma Katılımcı Ad-Soyad, Adres, Doğum Tarihi, E-Mail Adresi, Telefon bilgileri ile kayıt olup, yarışma konusunda; İstanbul’da istediği bir etkinliği anlatan kendi özgün eserlerini fotoğraf görüntüsü şeklinde sayfaya yükleyerek yeteneklerini göstererek katılım yapabilirler. Yüklenen eserler jpeg (görüntü dosyası) formatında ve görüntüsü net olmalıdır.
 • Yarışmaya sunulan eserlerden, moderasyon yetkililerince yapılacak incelemeyle, yarışma kategori konusuna uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, yarışma konusuna ve genel ahlak kurallarına uygun olanlar yarışmaya esas alınacaktır
 • Yarışmaya internet üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
 • Her bir yarışma dönemi bittiğinde, yarışma özel jürisi tarafından her bir dönemin katılımları, yarışma başarı kriterlerine göre değerlendirilecektir ve her dönem için başarılı 1 eser belirlenecektir ve bu eserleri sunan kişilere 1. Dönem 1 kişiye Samsung WB250F Smart Camera (Dijital fotoğraf makinası), 2.Dönem 1 kişiye Samsung NX300 Fotoğraf Makinesi sunulacaktır.
 • Kazananlar, 1. Dönem için, 20.06.2013 tarihinde, 2. Dönem için 15.07.2013 tarihinde kampanya sayfasında ilan edilecektir. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • Yarışma jürisi; SAMSUNG yetkililerinden (Samsung Türkiye Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı ve Dijital Pazarlama/Sosyal Medya Uzmanı) ve dışarıdan konusunda uamzn kişilerden (Timeout İstanbul Editörü, Samsung Ajansı İmalathane Kreatif Direktörü’nden) oluşmaktadır.
 • Ayrıca, yarışmaya sunulan veya ödül kazanan eserlerden uygun görülenler, yarışma sayfasında yayınlanacaktır ve siteye üyesi kullanıcılar tarafından paylaşılabilecektir, SAMSUNG Electronics İstanbul Pazarlama LTD. ŞTİ. ’nin uygun göreceği şekillerde, reklam kampanyalarında, Samsung’a ait internet sayfalarında ve çeşitli mecralarda yayınlanacaktır, katılmcı bu şartı ve sundukları eserler ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve bu hakları Samsung’a ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder. Yarışmada bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.
 • Ödül kazanana ayrıca, yarışmaya sunduğu telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, bilgi teyidi yapılacaktır. Katılımda sunulan kimlik ve e-mail, telefon bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez. Ödül, kendisine ulaşılan ya da belirtilen sürede başvuranlara, ücretsiz sunulacaktır. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kayıt veya kayıtta katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Samsung, İmalathane ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • Ödülleri teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödül kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ödül haklarını kaybedeceklerdir.
 • Cep telefonu numaralarının hatalı olması ya da üç defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • Katılımcı, yarışmaya sunduğu içeriklerin kendine ait özgün içerikler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir eser iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu metni yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir eser ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.
 • Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma internet sayfası nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Samsung, İmalathane ve DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
 • Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
 • Samsung, İmalathane ve DenizAjans bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 • Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri eserler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Samsung, İmalathane ve DenizAjans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Samsung, İmalathane ve DenizAjans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Samsung, İmalathane ve DenizAjans, ödül kazananların açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalar da olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Samsung, İmalathane, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır
 • Samsung, yarışmaya katılarak form dolduran kullanıcılara gerektiğinde pazarlama ve bilgi amaçlı e-posta gönderme hakkına sahiptir.
 • Samsung’un yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
 • Samsung, ve bağlı şirketleri, bu yarışmaya katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
 • SAMSUNG Electronics İstanbul Pazarlama LTD. ŞTİ. adına, bu yarışmanın, ilgili yönetmeliğin 4/m – 2/ç maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 14.05.2013 tarihli ve 40453693-255.05.02/1990-4818 sayılı uygunluk yazısı DenizAjans tarafından alınmıştır.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Samsung kampanyalarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz