Unnado’dan 70 Kişiye 30 TL Hediye Çeki

Unnado’dan 70 Kişiye 30 TL Hediye Çeki

Unnado 3 Yaşında!

Unnado'dan 70 Kişiye 30 TL Hediye Çeki
Unnado’dan 70 Kişiye 30 TL Hediye Çeki

Unnado, 3 yılını kutlamak için Facebook sayfasında başlattığı kampanya ile tam 70 kişiye 30 TL hediye çeki veriyor.
 Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulamaya katılıp, çocuğunuzun fotoğrafını yüklemek.
Her 30. kişiye 30 TL hediye çeki verilecek.

Kampanya ve Katılım Koşulları

1) https://www.facebook.com/unnado uzantılı internet sitesinde unnado.com’a ait “unnadό Facebook Sayfası”üzerinden gerçekleştirilen “unnadό 3. Yıl” uygulaması 19/06/2013 tarihinde saat 11.00’da başlayıp 19/07/2013 tarihinde saat 17:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonra gerçekleştirilen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

2) Bu kampanya dahilinde “unnadό Facebook Sayfası”nı beğenerek kampanyaya katılan ve “unnadό 3. Yıl ”uygulamasına dahil olup fotoğrafını yükleyip admin onayından geçen her 30. kişi unnado.com’da kullanabileceği 30 TL indirim çeki kazanacaktır (30 TL indirim çeki 70 adet ile sınırlıdır).

3) Uygulama içerisinde fotoğraflarının kullanılmasına izin veren kişilerin fotoğrafları www.unnado.com ana sayfası için hazırlanan görselde kullanılacaktır. İleriki bir tarihte unnado.com için çekim yapılacağı zaman, unnadό yetkilileri kampanyaya katılan 0-7 yaş arasındaki çocukların velilerine telefon açarak, çocukları çekimlerde model yapma teklifinde bulunacaklardır.

4) Ödülü kazanan talihli kişiler “unnadό Facebook Sayfası”nın duvarında ve tab’inde duyurulacaktır.

5) “unnadό 3 yaşında” uygulamasına katılım ücretsiz olup katılım koşullarını kabul eden herkes herhangi bir ticari koşul olmaksızın kampanyaya katılabilir.

6) Ödül kazanan katılımcının; Facebook hesabında Ad, Soyad, E-mail adresi bilgilerini doğru ve eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bilgileri eksik bulunan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Yarışma kaydı sırasında, katılımcı tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan unnadό ve Project House şirketleri sorumlu tutulamaz.

7) Kampanya dahilinde verilecek ödül ile ilgili bilgilerin talihlilere ulaştırılması ile ilgili sorumluluk unnadό’ya aittir. Yarışmacıların yanlış veya eksik bilgi ile yapılan katılımlar sonucu ödül haklarından oluşabilecek aksaklıklardan unnadό sorumlu değildir.

8) Yarışmaya sadece Türkiye’de ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabileceklerdir. Bununla birlikte, yarışmaya yalnızca 18 yaşından büyükler katılabilir, 18 yaşından küçükler yarışmaya katılsalar bile ödüle hak iddia edemezler.

9) Kazananların belirlenmesinde Project House ve unnadό kayıtları geçerlidir. Katılımcılar, Project House ve unnadό tarafından elektronik ortamda tutulan tüm kayıtların HUMK287. Madde anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu belirten kayıtlara her türlü itiraz ve bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif haklarından peşinen feragat ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

10) https://www.facebook.com/unnado sayfa yöneticilerinin hazırladığı kayıtlar içerisinden belirlenecek katılımcılar, ödüllerine unnadό’nun belirlediği bir gün ve saatte katılmak zorundadırlar.

11) Her katılımcı kendisine ait yalnız bir hesap ile katılma hakkına sahiptir. unnadό Facebook sayfasında kazandığı ilan edilen, fakat bilgisayar teknolojilerini, öngörülmemiş teknik açıkları ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit katılımcıyı diskalifiye etme, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini, ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, üyeliğini feshetme ve kazanan kişiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Katılımcılar Project House ve unnadό’nun bu hususlardaki değerlendirmeye ilişkin takdir yetkisini ve keyfiyetini gayri kabili rücu olarakkabul etmektedirler.

12) Kazananlar listesinde birden fazla kez ilan edilmişse dahi katılımcı sadece bir ödül kazanabilir.

13) Yarışma dahilinde farklı hesaplar açarak hileli davranışlarda bulunan katılımcıların, sahte olduğu tespit edildiği takdirde; varsa kazanılmış ödül hakları iptal edilecektir. Kampanya sonrasında kişilerin kampanyaya katıldıkları profil ile verdikleri kimlik bilgilerinin uyuşması beklenecektir. Aksi halde kişi sahte profil olarak kabul edilecek ve ödül hakkını kaybedecektir.

14) “unnadό 3 yaşında”uygulaması, Facebook platformunda geliştirilen bir uygulamadır. Uygulamayı çalıştırmak için uygulamaya izin veren bütün kullanıcılar, Facebook uygulaması ve Facebook gizlilik kuralları dahilinde izin verilen bütün bilgilerini unnadό ile de paylaşmış sayılacaktır.

15) Katılımcılar, unnadό ve Project House’un, kampanya sonrasında da kendilerine herhangi bir ürün veya hizmete ait tanıtım amaçlı e-posta göndermesine peşinen onay verdiklerini kabul ederler.

16) Project House ve unnadό, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden, her türlü teknik aksaklıklarla (internet hızı, bağlantının kopması, siteye ve site içeriğine erişememe vb…) üçüncü kişi uygulamaları veya alt yapılarından kaynaklanan aksaklıklardan oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.

17) unnadό, her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme ve yarışma koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.

18) Yarışmayı kazanan katılımcı ödül kazanması durumunda ödül hakkını üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz. Yarışmada kazanılan ödüller değiştirilemez, paraya çevrilemez. Yarışmada kazanılacak ödüller ile ilgili vergi, harç, tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan katılımcıya aittir.

19) Yarışmaya unnadό ve Project House çalışanları katılamaz. Katılsalar dahi bu kampanya dahilinde verilecek ödülleri kazanmaya hak kazanamazlar.

20) Kampanyaya katılan herkes yukarıda yazılan kuralları okumuş ve onaylamış olduğunu kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası ve Şartları

unnadό ve Project House bu kampanya ve uygulama kapsamında elde edilen veya saklanan katılımcı bilgilerinin gizliliğini sağlamayı aşağıdaki temel kurallar çerçevesinde taahhüt etmektedir.

Bu doğrultuda;
• Kullanıcıların uygulamaya katılımı için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmakta,kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

• Katılımcı tarafından verilen şahsi bilgiler (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler vb.), katılımcının haberi veya onayı olmadan veya yasal yükümlülük bulunmadığı sürece ya da katılım koşullarında tanımlanan haller haricinde herhangi bir üçüncü şahıs veya kuruma verilmeyecektir. Bu bilgilerin, yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarıyla korunması için gereken özen gösterilecektir.

• Kullanıcı bilgileri, idari ve düzenleyici kurumlar, yargı ve yürütme mercileri tarafından istendiği takdirde yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklanabilecektir.

• Destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik politikasına ve şartlarına uymalarının sağlanması için gereken özen gösterilecektir.

• unnadό ve Project House personeli tarafından katılımcı bilgilerine erişimler, işin yapılabilmesi için gerekli olan kısıtlı yetki seviyesi ile iş bölümü prensibi esas alınarak düzenlenmekte, bu suretle katılımcı bilgilerinin gizliliği korunmaktadır.

Unnado kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz!

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Seher İrem Çitfçi dedi ki:

    İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Yorum Yaz