Gelsin Arkadaşlar, Erimesin Dondurmalar! (Panda)

Gelsin Arkadaşlar, Erimesin Dondurmalar! (Panda)

Panda, Facebook sayfasında duyurduğu kampanya ile 10 arkadaşını uygulamaya davet eden çekilişle belirlenecek 20 kişiye 50 adet Panda dondurma kazandıracak.
Gelsin Arkadaşlar, Erimesin Dondurmalar! (Panda)
Uygulamaya katılmak için görsele tıklayınız.

Panda Dondurma Facebook Kampanyası Katılım Koşulları

 1. İşbu Şartname konusu “Dondurmayı Seviyorum Facebook Kampanyası” (“Kampanya”) Panda (“Panda”) tüketicilerinin tümüne açıktır. Kampanya’ya Panda ve Base çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
 2. “Gelsin Arkadaşlar, Erimesin Dondurmalar Facebook Kampanyası” 24.06.2013 tarihinde saat 14.00’da başlayacak ve 01.07.2013 tarihinde saat 14.00’da sona erecektir.
 3. Kampanya’ya http://www.facebook.com/dondurmayiseviyorum sitesi üzerinden “Panda Türkiye hayran” sayfasına ad, soyad, adres, telefon ve e-posta bilgileri ile kayıt formunu doldurup, yarışmanın belirlediği sürede 10 arkadaşının davetini kabul etmesini sağlayıp, uygulamaya getirerek katılacaktır.
 4. 7 gün içinde 10 arkadaşını uygulamaya getirmeyi başaran katılımcılar arasından çekiliş ile seçilen 20 kişi “50’şer adet Panda Dondurma” (“Ödül”) kazanacaktır.
 5. 7 günlük süre yarışmanın genel süresidir. Katılımcının yarışmaya giriş tarihine göre değişmeyecektir. (Örneğin; katılımcı yarışmanın 3. gününde katılımını gerçekleştirirse o katılımcı için kalan süre 4 gün olarak kabul edilecektir.)
 6. Katılımcılar uygulamaya her girişlerinde 50 arkadaşını davet edebilir..
 7. Katılımcıların, daha önceden “Gelsin Arkadaşlar, Erimesin Dondurmalar” kampanyasına katılmış olan arkadaşlarına gönderdikleri davetler geçersiz sayılacaktır. Uygulamanın içinde yer alan “Davet Ettiklerin” başlığı altında isimleri yer almayacaktır.
 8. Her katılımcının tek bir Ödül kazanma hakkı vardır.
 9. Uygulamaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
 10. Kazananlar sitede ilan edilecektir. Üyelik bilgilerinden erişilerek kazananlara bilgi verilmeye çalışılacaktır. Erişimin sağlanamaması ihtimaline karşın katılanların kampanya sonuçlarını siteden takip etmeleri önerilir.
 11. Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya Panda’nın kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananlara ulaşılamaması ve/veya ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından Panda ve Base’in herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 12. Ödüller, kazananlara ücretsiz olarak verilecektir. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir. Kazananlara ödülleri kayıt formunda bildirdikleri adreslerine kargo ile gönderilecektir.
 13. Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışanların belirlenmesi durumunda bu katılımcılar Ödül’e hak kazanamayacaktır. Bu kişilere karşı Panda’nın yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
 14. Kampanya’ya katılanlar Panda’nın işbu Kampanya Şartnamesi’nde tesis ve ilan ettiği kuralları kampanyaya katıldıkları anda kabul etmiş sayılacaklardır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Panda tarafından yapılacaktır.
 15. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Panda’nın defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 16. Panda ve Base, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.
 17. İşbu Şartname, ‘Panda Türkiye Facebook Kampanyası’ için geçerli olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
Panda kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz!

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Necip Fazıl Kanlı dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

 2. Özge Elif Sayraç dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 3. Kazım Balta dedi ki:

  Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Yorum Yaz