LG’den 1 Kişiye LG L7 II Hediye

LG’den 1 Kişiye LG L7 II Hediye
LG, Facebook sayfasında başlatmış olduğu En İyi Arkadaşını Bul uygulaması ile 1 kişiye LG L7 II hediye ediyor.
LG'den 1 Kişiye L7 II Hediye
Uygulamaya katılmak için tıklayınız.
Nasıl Oynanır?
Nasıl Oynanır?
LG L7 II ( Hediye Görseli )
LG L7 II ( Hediye Görseli )

Hüküm ve Koşullar

Bu Yarışma “L7 II ile En İyi Arkadaşını Bul” Türkiye için geçerlidir.
Bu yarışmaya katılmak için satın alım gerekmemektedir.
BU PROMOSYONA KATILARAK BU RESMİ KURALLARIN SİZİN İÇİN BAĞLAYICI OLMASINI KABUL EDİYOR VE BURADA BELİRTİLEN TÜM UYGUNLUK GEREKLERİNİ YERİNE GETİRMEYİ BEYAN EDİYORSUNUZ.

Promosyon Detayları

Uygulama – 17 Haziran tarihinde başlayacak ve 8 Temmuz tarihinde – Türkiye zamanı ile 23:59’da sona erecektir.
Etkinliğe katılmak için – kişiler Facebook’ta oturum açmaya davet ediliyor. (www.facebook.com/LGTurkiye), ve en iyi arkadaşlarını belirlemeleri ve bir teşekkür mesajı göndermeleri isteniyor.

Uygunluk

Katılımcılar en az 18 yaş ve üzeri olmalıdır.
Katılımcıların geçerli bir Facebook hesabı olmalıdır.
LG, herhangi bir kişinin katılım için uygun olup olmadığını doğrulama hakkına sahiptir.
Türkiye’den katılan katılımcılar ödül alabilecektir.

Katılım Şekli

Yarışmaya, yarışma süresince herhangi bir zamanda www.facebook.com/LGTurkiye adresinden kayıt olarak katılabilirsiniz.
Eğer henüz www.facebook.com/LGTurkiye adresindeki sayfamızı “beğenmediyseniz” “beğen” düğmesine tıklayın.
Sayfayı beğendikten sonra, “L7 II ile En İyi Arkadaşını Bul” sekmesine tıklar ve ekrandaki talimatları takip eder.
LG Facebook uygulamasına izin verdikten sonra, ilerleyin ve etkinlik devam eder.
Görev Tamamlandı!
Yarışmaya katılanlar arasından 1 kişi LG Optimus L7 II kazanacaktır

Giriş Bilgileri

Yarışma 8 Temmuz 2013 tarihinde sona erecektir.
Kazanan, 15 Temmuz 2013 tarihinde ilan edilecektir. (Tarihler, beklenmeyen durumlar nedeniyle değişiklik gösterebilir.)
Giriş yapmak ve başvurmak için;

  • Katılımcıların Facebook’a kaydolmaları gerekir.
  • Katılımcıların gizlilik ayarlarında belirtilen profil bilgilerine erişilmesine izin vermeleri ve bu bilgilerin Promosyon için gereken şekilde toplanacağını, saklanacağını ve işleneceğini kabul etmeleri gerekmektedir.
  • Girişler oylama bölümünde görünmeden önce LG tarafından onaylanmalıdır.
  • Eksik bilgi veya yasa dışı içerik (ırkçı, cinsiyet ayrımı yapan veya alçaltıcı söylemler) veya belli kişi veya gruplar yönelik alay veya hakaret veya benzer şekilde rencide edici olarak yorumlanabilecek, şiddeti öven söylemlerin yer aldığı girişleri LG’nin iptal etme hakkı mahfuzdur.

Giriş Şartları

(Kanunen yasak olduğu durumlar hariç olmak üzere) LG, katılımcıların adlarını, resim, suret ve/veya fotoğraflarını dünyanın herhangi bir yerinde yazı, reklam, promosyon, pazarlama ve/veya diğer amaçlarla her nevi kitle iletişim araçları yoluyla yayınlama hakkına sahiptir.
LG, yüklenen resimlerin lisans ve telif hakkı meselelerine dair hiçbir mesuliyet kabul etmeyecektir.
Facebook kullanımı, katılımcıların ikamet ettiği ülkenin kanunlarınca sınırlanabilir veya kısıtlanabilir. Dolayısıyla, Katılımcılar şu anda ikamet ettikleri ülke ile aynı olan doğru ikamet ülkelerini bildirmekle yükümlüdür.
LG, ikamet ve profil adresi farklıysa kazananın iptal edilebilmesi için Katılımcıların uygunluğunu teyit etme hakkına sahiptir.
Eksik, okunaksız, anlaşılmaz veya yanlış girişler dikkate alınmayacaktır.
LG, aşağıda belirtilen koşullardan herhangi birinin söz konusu olduğu Katılımcı girişlerini reddetme hakkına sahiptir:
Giriş için yanlış veya diğer insanlara ait kişisel bilgilerinin kullanımı.
Birden fazla hesap kullanılarak yapılan toplu girişler.
Giriş, LG tarafından yasaklanmış olan şu içerikleri ihtiva edemez:
Cinsel içerikli veya müstehcen; olur olmaz şiddet içeren veya herhangi bir etnik grup, ırk, cinsiyet, din, meslek veya yaş grubunu aşağılayan; saygısız veya pornografik içerik; çıplak görüntüler ihtiva eden içerikler;
Alkol, yasa dışı uyuşturucu, tütün, ateşli silah/silahları (ya da bunların kullanımını) teşvik edici içerikler.
Güvenli olmayan veya tehlikeli olabilecek faaliyetleri teşvik eden,
Siyasi bir gündem veya mesajı destekleyen
Açık saçık veya rahatsız edici içerik ihtiva eden; herhangi bir nefret veya nefret grubunu destekleyen
Diğer insanlar veya şirketleri karalayan, yanlış resmeden veya aşağılayıcı sözler içeren.
Sponsorun ilişkilendirilmek istediği pozitif imaj ve/veya itibara uygun olmayan mesajlar veya görüntüler ileten ve/veya Türkiye Kanunlarını ihlal eden veya etik olmayan veya yasadışı içerik.
Katılımcılar, bu Promosyona katılarak LG’nin benzer başka pek çok giriş alabileceğini ve bu Promosyonla ve/veya LG tarafından desteklenen diğer Promosyonlarla bağlantılı benzer materyaller üretebileceğini kabul etmiş ve onaylamış olurlar. Ayrıca, Katılımcılar bir katılımcının girişinin diğer girişlere benzer olmasından doğabilecek her nevi hak talebinden feragat etmektedir. Katılımcıya sunulan içerikle bağlantılı bir ücret ödenmeyecektir.
Her katılımcı, bir giriş göndererek girişin www.facebook.com/LGTurkiye sayfasında veya Sponsorun diğer çevrimiçi/çevrimdışı kanallarında yayınlanmasına izin vermiş olur. Her katılımcı, (bu belgede tanımlanan) Promosyon Taraflarının girişlerin diğer üçüncü taraflarca yetkisiz kullanımından sorumlu olmadığını kabul etmektedir.
LG, bir girişin yayınlanmasını garanti etmemekte olup, gönderilen girişi istediği zaman kaldırabilir.
“L7 II ile En İyi Arkadaşını Bul” görüntülerini gerçekleştirme süreci galeri bölümünde ve belirlenen kişilerin duvarlarında görüntülenecektir. Kazananlar, “L7 II ile En İyi Arkadaşını Bul” yarışmasının gerçekleşme sürecinin filme alınması ve fotoğraflandırılması için LG’ye izin vermek zorundadır.
LG, yüklenen ve/veya düzenlenen görüntülerin lisans ve telif hakkı konularında bir sorumluluk kabul etmemektedir. Lisans ve telif hakkı meselelerine dair sorularınız olursa, size danışmanlık sağlaması için ilgili yerel hukuk hizmetlerine başvurmanız gerekir.

ÖDÜLLER

Bu Promosyondaki ödüller şu şekildedir:
Ödüller, LG Facabook Türkiye sayfasında (www.facebook.com/LGTurkiye) duyurulacaktır.
Kazanan, ödülü almaya uygun olduğunu teyit etmeli ve doğru posta adresi ile telefon numarasını bildirmelidir, aksi takdirde ödül hakkını kaybedecektir.
LG, teslim alındıktan sonra ödül üzerinde tespit edilen hiçbir sorundan mesul olmayacaktır.
LG – kazanan kişi aşağıdaki hüküm ve koşullara uymadı ise – kendi takdiriyle ödülü diğer Katılımcıya/Katılımcılara verme hakkına sahiptir, şöyle ki:
Duyurulduktan sonra dört gün içerisinde ödül, kazanan kişi tarafından teyit edilmemişse.
Ödüllere ilişkin tüm ayrıntılar yalnızca LG Electronics’in takdirindedir. Akıllı telefon hizmeti dâhil değildir. Tüm ödüller sarih veya zımni bir garanti veya teminat olmaksızın “olduğu gibi” verilmektedir. Ödülün değiştirilmesine, devredilmesine veya nakit eşdeğerinin alınmasına izin verilmemektedir; bununla birlikte LG Electronics, kendi takdirine göre bir ödülü (veya bölümünü) benzer veya yüksek değerdeki bir ödül ile (veya ödülün bir bölümü ile) değiştirme hakkını saklı tutar. Ödüllere ilişkin her türlü federal, eyalet ve yerel vergiler ve akıllı telefon hizmeti dâhil ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla burada açıkça belirtilemeyen diğer masraflar, ücretler ve giderlere ait yegâne sorumluluk kazananlar aittir.

Kazananın Bilgilendirilmesi

Kazananlar, e-posta ile bilgilendirilecektir.
LG’nin makul çabasına rağmen kazanan kişi ile irtibat kurulamaz ise veya kazanan kişi ödülü reddederse ve/veya ödül veya ödül tebligatı reddedilir ise veya teslimi mümkün olmayacak şekilde iade edilirse; söz konusu kişi, Promosyonu kazanan kişi sıfatıyla tüm haklarını kaybedecek, ödülü almayacak ve LG’nin takdirine göre alternatif bir potansiyel kazanan belirlenebilecektir.
Ödül Kazanan Kişiler, ödüllerini alabilmek için bildiriminden sonraki beş (5) gün içerisinde (yasal olan yerlerde) Sponsor tarafından alınacak bir duyuru muafiyeti dâhil olmak üzere, bir Uygunluk/Yükümlülük Muafiyeti Beyanını imzalamalı ve Yöneticiye geri göndermelidir. Bildirimde belirtilen süre içerisinde gerekli bir evrakın iade edilmemesi, söz konusu kazananın bu Resmi Kurallara uymaması ya da bir bildirimin teslim edilemedi şeklinde iade edilmesi halinde, ödülü alma hakkı Sponsorun takdirine bağlı olarak kaybedilebilir. Bir ödülün kabul edilmesi, Sponsorun kazananın adını, yaşadığı şehri, ülkeyi, resmini ve/veya ödül bilgilerini kanunlarla yasaklanan durumlar haricinde sınırlama ve başka bir ödeme veya bedel olmaksızın internet dâhil olmak üzere dünya genelinde Promosyonla bağlantılı olarak kullanabilmesine dair Kazananın kabul ve iznini teşkil edecektir. Sponsor, bu belge kapsamındaki haklarını kullanmamayı tercih ettiği takdirde herhangi bir yükümlülüğe maruz kalmayacaktır. Kazananlar, bu Resmi Kuralların ihlalinden doğabilecek her nevi hak talebi, zarar, yükümlülük ve (makul avukatlık ücretleri ve yasal giderler dâhil olmak üzere) giderleri Promosyon Taraflarına tazmin edecektir.
Yarışmaya katılım sırasında, yarışmanın hüküm ve koşullarına tâbi bulunmaktasınız. Uygunsuz katılım tespit ettiğimizde, söz konusu kişi herhangi bir bildirim yapılmaksızın yarışmadan azledilecektir.
Herhangi bir manipülasyon kanıtı (otomatik iptal, çoklu Kimlik kullanımı, oy hizmeti sağlayıcısının kullanımı vs.), otomatik iptal için geçerli sebep olarak değerlendirilecektir.

İçeriğin Mülkiyeti

Bu Promosyon sırasında, Katılımcılar kendi oluşturdukları içerikleri (görüntüler & mesajlar) ve fotoğrafları sunacaktır. Katılımcılar, bu verilerin meşruiyeti ve kendileri tarafından sunulan dijital verilerde gerekli haklara sahip olma konusundaki tüm sorumluluk ve yükümlülüğü üstlenmektedir. (Tarihler de dâhil olmak üzere) Bu içerikler, gerektiğinde LG tarafından değiştirilebilir. Katılımcıların gönderdiği dijital veri ve bilgiler, bu veri ve bilgilerin kayıtsız şartsız kullanımına dair münhasır bir lisansı otomatik olarak LG Electronics’e bahşetmektedir. Katılımcılar, bu hakların verilmesiyle bağlantılı bir ücret talep etme hakkına sahip değildir. Katılımcılar tarafından gönderilen dijital veri ve bilgilerin mülkiyet hakkı katılımcılara ait olmaya devam edecektir.

Sorumluluk Tahdidi

Kanunlar uyarınca yasaklanan durumlar dışında ve aşağıda açıklanan olumsuz sonuçların Promosyon Tarafları ve Facebook’un (“Muaf Tutulan Taraflar”) makul kontrolündeki hususların öngörülebilir sonuçları ve Muaf Tutulan Tarafların ihmali, bu Resmi Kuralları ihlali veya diğer kusurlarının doğrudan sonuçları olduğu durumlar dışında, Muaf Tutulan Taraflar yanlış veya gerçeğe aykırı bilgi girişi, insan hatası, teknik arıza, kayıp/gecikmiş veri aktarımı, eksiklik, müdahale, silme, kusur, herhangi bir telefon, bilgisayar veya başka bir ağın hat hatası, bilgisayar donanımı, yazılım veya bunların birleşimindeki kusurlar, Web Sitesine erişilememesi, eğer varsa, Web Sitesinden Promosyonla ilgili materyallerin yüklenememesi veya indirilememesi ya da geç, kayıp, hasar görmüş, yanlış yönlendirilmiş, gecikmiş, karışmış, yanlış, çalınmış, gerçeğe aykırı veya eksik girişlerden sorumlu değildir..
Muaf Tutulan Taraflar ödülden, ödülün kabul edilmesi, mülkiyeti veya kullanılmasından ya da bu Promosyona katılım sağlanmasından kaynaklanan yaralanmalar, kayıplar veya zararlardan sorumlu değildir. Kazananlar için sigorta sunulmamakta olup promosyon “L7 II ile En İyi Arkadaşını Bul” sırasında olabilecekler yalnızca kazananların sorumluluğundadır.
Bu Promosyona katılarak, bu Promosyona katılımınızdan ve/veya ödülü kabul etmeniz ve kullanmanızdan kaynaklanan (özel, dolaylı veya neticede oluşan zararlar dâhil olmak üzere) zarar veya yaralanmalar, kayıplar, haklar, hak talepleri veya davalar için Sponsora, iştiraklerine ya da yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları veya aracılarına karşı bir hak talebinde bulunulamayacağını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, Facebook’a karşı bir hak talebinde bulunulamayacağını da kabul ediyor ve Promosyonla ilgili olarak Facebook’u tamamen muaf tutuyorsunuz.
Her katılımcı, herhangi bir web sitesine kasten zarar vermek ya da bu Promosyonun gerçekleştirilmesini engellemek için bir girişimde bulunulması halinde, kanunlarla izin verilen azami ölçüde Promosyon Tarafları ve Facebook’un söz konusu girişimden sorumlu katılımcıdan tazminat veya başka bir çözüm talep etme hakkının olduğunu kabul etmekte ve onaylamaktadır.
YARGI YETKİSİ: Kampanya ile ilgili ihtilafların zuhuru hâlinde (ihtilaf, anlaşmazlık veya politikayla ilgili hususlar), söz konusu ihtilafların hallinde Türkiye kanunları geçerli olacaktır.

Gizlilik & Veri Koruma

Bu kapsamda toplanan kişisel bilgiler, kullanıcın LG Electronics’e erişim izni verdiği verilerdir: hakkımda, doğum günü, yer, beğeniler, e-posta ve Facebook yayın akışında paylaşmak için ek izin. Katılımcıların bu Promosyon için sunulan kişisel bilgileri, yalnızca kazananı belirlemek, uygunluğu teyit etmek, Kazananları duyurmak ve ödülü teslim etmek için kullanılacak olup bu süreçlerden sonra http://www.lg.com/global/general/privacy.jsp adresindeki LG Gizlilik Politikasına göre kullanımdan çıkarılacaktır. Her Katılımcı, Kişisel Bilgilerinin bu amaçla kullanılmasını açıkça kabul etmektedir. Katılımcı, Sponsordan veya üçüncü taraflardan ek bilgi almak için önceden açıkça onay vermediği takdirde, Sponsor ve Yönetici toplanan Kişisel Bilgileri yukarıda belirtilen amaçları yerine getirmek için gereken taraflar dışındaki üçüncü taraflara satmayacak, paylaşmayacak veya başka bir şekilde açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler Prime Tower, #10-1, Hoehyeon-dong, 2-ga, Jung-gu, Seul, 100-725, Güney Kore adresinde LG CNS’ye ait bir sunucuda saklanacaktır.

Genel Koşullar

Bu Promosyonun sponsoru olan LGE, Promosyon süresi içinde bildirimde bulunmadan Hüküm ve Koşulların içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Fazıl Erem Batuk dedi ki:

    Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

Yorum Yaz