Doğa Koleji’nden Benim Doğa Kampüsüm Oyunu

Doğa Koleji’nden Benim Doğa Kampüsüm Oyunu

Doğa Koleji'nden Benim Doğa Kampüsüm Oyunu
Doğa Koleji’nden Benim Doğa Kampüsüm Oyunu

Oyun Nasıl Oynanır?

 • Oyunda amaç bulunduğunuz çağın gerektirdiği bütün imkanları sonuna kadar kullanmanızdır. Yeni okul binalarınızı, bunlara bağlı olarak açılan ders ve öğretmen kontenjanlarınızı güncel tutmanızdır.
 • Oyunda sağ menüde bulunan bina isimlerine tıklayarak kurulumlarınızı yapabilirsiniz. Binalarınızı güncel tuttuğunuz sürece yeni derslerini açılacaktır. Derslerinize İDARİ KADRO menüsü altından öğretmen davetinde bulunabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız, daveti kabul ettiklerinde okulunuzda göreve başlarlar ve ilgili dersin öğrencilerinin katılacağı yarışmalarda ve öğrenci popülasyon artışında etkili olacaktır.
 • Kurduğunuz binalar ve bulunduğunuz çağlara bağlı olarak yeni öğrenci kulüpleri/sınıfları oluşacaktır. Bu sınıflara atayacağınız öğrenciler ile kulüplerin katılacakları yarışmada başarılı olma şansını arttıracaktır. Unutmayın, maksimum toplam öğrenci sayınız kadar atamada bulunabilirsiniz.
 • Belirli zamanlarda yarışmalara katılım için sorular alacaksınız. Katıldığınız yarışmalarda başarı elde etmeniz durumunda yine öğrenci popülasyon artışı konusunda ivme kazanacaksınız.
 • Unutmayın, kulüplerinizdeki öğrenci kontenjanlarını ne kadar güncel ve dolu tutarsanız, binalarınızın gelişimini ne kadar çok takip ederseniz ve okulunuzdaki öğretmen kadrosunu ne kadar dolu tutarsanız o kadar başarılı olursunuz.
 • Ayrıca, belirli çağlardaki ağaç dikim haklarınızı kullanarak gerçekten İzmir’e ağaç kazandırabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

 1. Benim Doğa Kampüsüm oyununu oynayabilmek için Doğa Koleji Facebook sayfasını (https://www.facebook.com/dogakoleji) beğenmelisiniz.
 2. Oyun x– 30 Eylül 2013 tarihleri arasında devam edecek olup, büyük ödülü kazanan 1 Ekim 2013 günü Doğa Koleji Facebook sayfasında açıklanacaktır. 30 Eylül 2013 tarihinde sonlancak oyun sonunda en iyi dereceye sahip 3 yarışmacıdan 1. olan iPhone 5, 2. olan Nintendo wii, 3. olan Canon Powershot SX130 Fotoğraf Makinesi kazanacaktır.
 3. Ödül kazanan yarışmacılar, kazandığı ödülleri başka yarışmacılara ve üçüncü şahıslara devredemez.
 4. Önceki oyun ve oyunlarda veritabanına dışardan müdahale, sunucuya saldırı, kayıt değiştirme girişimi vb. sebeplerden engellenmiş kullanıcıların oyun kayıtları kesinlikle tutulmaz. Bu kayıtlar ve girişimler otomatik olarak tutulmakta ve herhangi bir girişimde kullanıcıyı engellemektedir. Kampanya sahibi ve oyun geliştirici firmalar bu konuda kullanıcıları bilgilendirmek ile yükümlü değildirler.
 5. Oyun süresince en çok puanı elde ederek, ilk 3’e giren yarışmacılar, ödüllerini genel merkezimizden kimlik göstererek elden teslim alacaktır.
 6. Hediye teslimi kimlik gösterimi sonucu gerçekleşeceğinden dolayı, iletişim formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
 7. Oyuna başlarken okulunuza vereceğiniz isim moderasyondan geçer. Onaylanmayan isimler gösterilmez, okulunuza tekrar bir isim vermeniz gerekir. Okulunuza vereceğiniz isimlerde dini, siyasi, kamuya mal olmuş kişi isimler vb. kullanılamaz.
 8. Her yarışmacı sınırsız oyun hakkına sahiptir.
 9. Oyunda okulunuza vereceğiniz isim, moderasyon tarafından onaylandıktan sonra görünür olacaktır.
 10. Oyun içinde ağaç diken oyuncular, dijital olarak sertifikalarını alacaklardır. Her oyuncunun oyun sırasında en fazla 10 ağaç dikme hakkı olacaktır. Oyun içinde yapılan ağaç dikimleri Doğa Koleji ve Ege Orman Vakfı İşbirliğinde Çeşme-Ildırı Ağaçlandırma Sahası içinde oyuncunun adına Doğa Koleji tarafından dikilecektir.
 11. Doğa Koleji çalışanları yarışmaya katılabilir fakat ödül kazanma hakkına sahip değildir.
 12. Doğa Koleji katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışmaya katılan tüm yarışmacılar bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Uygulamaya Katılım URL’si

Uygulamaya https://www.facebook.com/dogakoleji/app_314783461954639 adresi üzerinden katılabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Şueda Göreke dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

Yorum Yaz