Tozlu Giyim

Tozlu Giyim

Alışveriş tutkunlarının merakla beklediği haberi Tozlu Giyim veriyor. Son derece geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Tozlu Giyim, müşterilerine çeşitliliği, şıklığı ve hesaplı fiyatı bir arada sunuyor. Aradığı ürünü bir türlü bulamayan, bulduğu ürünler de bütçesine uygun olmayan herkes, Tozlu Giyim sayesinde hayallerine kavuşuyor. Samsun, Ordu, Tokat, Çorum gibi Anadolu’nun birçok şehrinde yer alan mağazaları aracılığıyla müşterileriyle buluşan Tozlu Giyim, bulunduğu yerlerdeki tüm markalar içinde ciro bazında da üst sıralarda yer alıyor.
Firmalar hakkında: Tozlu Giyim
2001 yılından bu yana devamlı bir gelişim gösteren Tozlu Giyim, alışveriş sektöründe güçlü bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Her zaman şeffaf bir çalışma politikası izleyen Tozlu Giyim, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunma prensibiyle başarılarına başarı katıyor. Ağırlık kadın giyim ve aksesuar olmak üzere çeşitli erkek ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Tozlu Giyim’in ürün kategorileri, kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, tesettür giyim, hamile giyim, büyük beden, ayakkabı, çanta ve aksesuarlardan oluşuyor.

Türkiye’de ulaşılmadık ev bırakmama hedefiyle faaliyet gösteren Tozlu Giyim, bu hedef doğrultusunda 2012 yılının başında internet mağazasını kurarak Türkiye’de interneti bulunan her eve ulaşma başarısı gösteriyor. tozlugiyim.com.tr internet adresinden birçok ürününü satışa sunan bu firma, müşterilerine keyifli ve pratik alışverişin kapılarını aralıyor. Sahip olduğu güvenlik sertifikalarıyla internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilmeyi sağlayan Tozlu Giyim, üstelik müşterilerine kapıda ödeme imkanı ile ücretsiz iade ve değişim olanağı tanıyor. İnternet mağazacılığına başlamasıyla birlikte, bu alanda kısa zamanda önemli başarılara imza atarak Türkiye genelindeki yükselişini beklenenin çok üzerine taşıyan Tozlu Giyim, şıklığı ve kaliteyi, herkesin bütçesine uygun fiyatlarla sunmaya ve büyümeye aralıksız devam ediyor. Ayrıca müşterileri için sık sık birbirinden cazip kampanyalar yürüten ve çeşitli fırsatlar sunan Tozlu Giyim’in en yeni kampanyalarını, sitemiz kampanyamerkez.com aracılığıyla takip edebilir, bu avantajlı kampanyalardan ve fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz