Kime ait yeni sahibi kimdir Evkur

Kime ait yeni sahibi kimdir  Evkur

Evkur firması ticaret hayatına, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlıyor ve firma 1987 yılında da perakende mağazacılığına ilk adımını atıyor. Evkur’un ilk örneğini temsil eden Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında adını Evkur Alışveriş Merkezleri olarak değiştiriyor. Tek mağaza ile başladığı bu sektörde firma, günümüzde 27’si İstanbul’da ve 53’ü Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde olmak üzere tam 80 mağazasıyla hizmet veriyor.

Firmalar hakkında: EvkurEvkur 1987 yılında sadece halı satışı yapıyorken günümüzde dünyanın ve Türkiye’nin en önemli markalarına ait ürünleri, müşterilerinin beğenisine sunuyor. Cep telefonu, bilgisayar, telefon, beyaz eşya, mobilya, küçük ev aletleri, spor aletleri, halı, ev tekstili, bebek ürünleri ve mutfak gereçleri gibi birçok kategoriden 68.000 çeşit ürünle Evkur, teknolojiye ve ev ihtiyaçlarına dair hemen her şeyi bünyesinde barındırıyor. Tüm bu özelliklerinin yanında Evkur’u diğer alışveriş merkezlerinden ayıran çok önemli bir özelliği de bulunuyor. Müşterilerine sadece seyirlik ürünler sunmayan Evkur, ödeme seçeneklerini de çok geniş tutarak müşterilerinin ihtiyacı olan ürünleri satın alabilmesi konusunda ciddi kolaylıklar sağlıyor. Evkur, müşterilerine nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerinin yanı sıra hiç peşinatsız ve kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçenekleri sunarak birçok alışveriş merkezinin sağlamadığı imkanı sağlıyor. Üstelik 24 aya varan taksit seçenekleriyle müşterilerinin, ödemelerini bütçelerini sarsmayacak miktarlarla yapmasına yardımcı oluyor.

Türkiye genelinde 80 mağazası, 150.000 m2 kapalı alanı ve 3500 çalışanıyla her daim kaliteli hizmeti hedefleyen Evkur’un, kendine has, çok katlı, yürüyen merdivenli mağazaları ise müşterilerinin alışveriş esnasındaki rahatlığı ve memnuniyeti için tasarlanıyor. Türkiye’nin en büyük mağaza zincirleri arasında yer alan Evkur, ayrıca internet sitesi üzerinden sunduğu online alışveriş imkanıyla istedikleri bir ürünü tek tıkla müşterilerinin evine ulaştırıyor. Üstelik teslimat ücreti de almıyor. Alışverişlerinizi her anlamda çok daha kolay bir hale getirmek için hizmet veren bu büyük firma, ayrıca müşterileri için dönem dönem çeşitli kampanyalar da düzenliyor. Evkur’un en güncel kampanyalarını, sitemiz kampanyamerkez.com aracılığıyla takip edebilir, bu avantajlı fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz