Kime ait yeni sahibi kimdir Pierre Cardin

Kime ait yeni sahibi kimdir  Pierre Cardin
 Herkesin giyim tarzı birbirinden farklıdır. Bu farklı giyim tarzlarına hitap eden ve şıklığın temsilcisi olarak görülen markalar arasında yer almaktadır Pierre Cardin
1950 yılında kurucusu Pierre Cardin tarafından temelleri atılan firma, o günden bugüne kadar Mösyö Pierre Cardin’in edindiği tecrübeler ve oluşturduğu yaratıcı koleksiyonlar ile dünyada bir moda devi haline gelmiştir. Pierre Cardin moda konusunda var olan bilgi ve birikimlerini, hayal dünyasıyla buluşturarak, tayt, vatka ve maksi palto gibi ürünleri bugünün giyim dünyasına armağan edecek nitelikte bir yaratıcılık ile çalışmalar yapmaktadır. Bugün pek çok kişi tarafından kullanılan kıyafet ürünlerinin Pierre Cardin tarafından ortaya koyulması ve ürettiği koleksiyonlarla oluşturduğu hayranlık dolu bakışlar neticesinde, günümüz dünyasının en iyi bilinen 5 Fransız moda tasarımcısı arasında gösterilmektedir.

1950 ile birlikte başlayan Pierre Cardin markasının oluşturduğu bu moda fırtınası, markasının kalitesi ve ürünlerinin şıklığı ile birlikte pek çok ülkeye sıçramıştır. 

Firmalar hakkında: Pierre Cardin

1980’lerden sonra dünyanın pek çok yerinde ismini önemli noktalara yazdıran ve şubeler açan Pierre Cardin’in Türkiye giriş yılı 1993 yılı olarak bilinmektedir. Markanın ünü yayıldıkça, ürettiği ürünlere duyulan beğeni artıkça, Türkiye’de açılan mağaza sayısı artmaya başlamıştır. Pierre Cardin, 140 ülkede kaliteli ürünlerini sunmaktadır. Sunduğu bu ürünlerin içerisinde 650’den fazla lisanslı ürün yer almaktadır. Pierre Cardin’in parmakla gösterilen kalite niteliğindeki ürünleri arasında, sadece kadın ve erkek giyim ürünleri değil, aynı zamanda aksesuarlar, bebek ürünleri, hatta ofis ürünleri dahi yer almaktadır.

Ünlü isimlerle yaptığı reklam çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmektedir Pierre Cardin. Afişleri, Türkiye’nin pek çok noktasında yer alan gösterişli mağazaları ile Pierre Cardin markası, pek çok kişinin favori markası arasında yer almaktadır.

 Türkiye’de Aydınlı Grup ile yapılan iş birliği neticesinde ülkemizin pek çok noktasına yayılmakta olan marka, yaratıcısının ismi ve imzasıyla etiketlenmiş ürünlerinin görselliği ile kalitesinden ödün vermeksizin, aynı çizgide ürünlerini sunmaya devam etmektedir.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Doga Elif Delice dedi ki:

    Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  2. Ebru Ece Özata dedi ki:

    Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Yorum Yaz