Kime ait yeni sahibi kimdir Uno

Kime ait yeni sahibi kimdir  Uno

Unlu mamullerin tüm Türkiye’ye yayılmış başarılı üreticileri arasında gösterilmektedir Uno. Farklı ürün çeşidi, yenilikçi anlayışı ile sıradanlıktan sıyrılmaya çalışarak, farklılığı yakalama arzusuyla lezzeti kovalama çalışmaları sayesinde parmakla gösterilir bir firma haline gelmiştir bugüne kadar. 1990 yılında kurulup, 1991 yılında başlayan üretim serüveni ile Uno, her daim ileriyi hedefleyen bir misyon ile hareket etmektedir o günlerden bu zamana dek.

Türkiye’de ambalajlı ekmek hizmetini ilk olarak sunan firma olma unvanıyla herkesin ilgisini çekmiştir en başından beri. Ürettiği kampanyalarla herkesin ilgisini çekmiştir Uno markası. Ekmek üretip, tüm Türkiye’ye ambalajıyla birlikte satan bir firma olarak merakla incelenmiş, ürettiği ürünler halkımızca lezzet testlerinden geçirilmiştir. Her testten başarıyla geçen Uno, kendisini ve ürünlerinin lezzetini kanıtlayarak, sektöründe lider firma olma imkanına erişmiştir bu sayede.

Firmalar hakkında: Uno

Sadece üretimle ilgili sorumlulukları değil, aynı zamanda çevre, teknoloji ve doğaya yönelik olarak da sorumluluklarının bilinciyle hareket etmektedir. Uno, her birimizin sofrasının nimeti olan ekmeği, besleyicilik bakımından en üst niteliklerle donatarak sunma çalışmaları gerçekleştirmektedir. Besin değerleri açısından zengin ekmek üretimi ile ekmeğin sofraların baş tacı halinde getirme çalışmaları ile takdir toplamaktadır. Bunun yanında Uno, light ürünler, atıştırmalık tuzlu ve tatlı ürünler, sofra ürünleri, pasta tabanı ürünleri gibi pek çok ürün grubunda ürün sunmaktadır müşterilerine. Kepekli ya da tam buğday ürünleri ile kalitesini kanıtlamıştır. Daha sağlıklı olan bu tahıllı ekmekler kadar çubuklar, galeta ürünleri, elmalı tartlar, kruvasanlar, yulaflı bisküviler ile oldukça lezzetli ürün grupları sunmakta ve herkesin beğenisini kazanmaktadır Uno.

Tek bir ürün grubu kapsamı olmayan Uno, unlu mamuller üretiminde, pek çok farklı ürün grubuyla hizmet sunmaktadır. Lezzet dünyasını tüm Türkiye’ye pek çok farklı reklam, afiş ve tanıtım çalışmalarıyla tanıtan Uno, bunun yanında kampanyalarıyla da bireyleri bu lezzet dünyasına daha ilgili hale getirmektedir. Dev bir lezzet yumağı gibidir Uno’nun ürünleri. Bu yumak içerisinde iç içe geçmiş lezzetli ürünler, kaliteli formlarıyla sunulmaktadır tüketicilere. Uno, klasik unlu mamulleri lezzet ile harmanlayarak, farklı ürünler üretmektedir.

Daima ileriye dönük olarak misyon ve vizyonuyla, kaliteli ürün çerçevesinden ödün vermeden, sorumluluklarının bilincinde olarak, sağlıklı gıda üretimi amacıyla çalışmaktadır firma. Çevreye, doğaya karşı sorumlulukları kadar, tüketicilerinin sağlığına yönelik sorumluluklarının fazlasıyla bilincinde olarak, başarılı çalışmalarına devam etmektedir Uno.

Etiketler: ,

Yorum Yaz