Mudo markası 1964 yılında, Fitaş Pasajı’ndaki 12 metrekarelik bir dükkanda doğuyor. Bugün perakende giyim sektörünün lideri olan Mudo, sahip olduğu ürünlerle kalitenin ve modanın benzersiz uyumunu, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor ve bunu 2012 yılı itibariyle 100’ü aşkın mağazası ve 2000’den fazla çalışanıyla gerçekleştiriyor. Kurulduğu yıldan bu yana her daim kalite ve farklılık ilkesiyle hareket eden Mudo, o yıllarda dünya modasını yansıtan ürünleriyle bilhassa gençler arasında moda anlayışının gelişmesini sağlıyor ve yaptığı cesur girişimlerle birçok hazır giyim markasının kuruluşuna öncülük ediyor. İlk baskılı t-shirt ve garment wash pantolon satışını gerçekleştiren bu köklü marka, sektörde fark yaratacak önemli değişimlere de öncülük etmiş oluyor.

Mudo, tam 5 markasıyla her ihtiyaca uygun, kaliteli, özel ve bol seçenekli ürünler sunuyor. Mudo’nun, son trendlerin yer aldığı yenilikçi giyim ve aksesuar markası olan Mudo Collection, klasik ve casual stilin modern anlayışla olan uyumlu birlikteliğini yansıtmakta iken Mudo FTS64, enerjik, özgün ve kaliteden taviz vermeyen çizgisi ile gençlerin ilk tercih ettiği marka olma gayesiyle faaliyet gösteriyor. Mudo’nun bir diğer markası Mudo Kids, Mudo ayrıcalığının çocuklara da yöneltildiği koleksiyonlar sunan bir marka olarak, çocuklar için de bir moda anlayışı geliştirmekte olup Mudo Accessoires markası ise ustalık gerektiren birbirinden değerli aksesuar koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Son olarak, Mudo Concept markasıyla Mudo, mobilya, mutfak ve banyo aksesuarları, dekoratif ve aydınlatma alanında dünya trendlerinin en kaliteli ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Giyim, aksesuar ve benzeri alanlarda birbirinden özel birçok ürün sunan, Türkiye’nin alanında öncü markası Mudo, 100’ü aşkın mağazasının yanı sıra internet sitesi mudo.com.tr üzerinden sağladığı online alışveriş imkanıyla dünyaları evinize getiriyor. Ayrıca müşterilerine sık sık avantajlı kampanyalar da düzenleyen bu markanın en güncel kampanyalarından, sitemiz kampanyamerkez.com aracılığıyla anında haberdar olabilir, sunulan cazip fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir