Kime ait yeni sahibi kimdir Hepsiburada

Kime ait yeni sahibi kimdir Hepsiburada

Alışveriş yapmak her evin, her ailenin, her insanın, kısacası herkesin ihtiyacıdır. Bazen zorunluluk, bazen bir tutku, bazen de bir terapidir alışveriş. Ancak bir alışveriş esnasında ihtiyacınız olan ya da sahip olmak istediğiniz bir ürüne ulaşamadığınızda; sinirlerinizi bozar, canınızı sıkar ve sizi mutsuz kılar yaptığınız alışveriş. Bu yüzden alışverişi nereden yaptığınız önemlidir. Özellikle zor beğenen, çeşitlilik arayan ve vakti dar olan biriyseniz, internet alışverişi olmalıdır tercihiniz. İnternette ise ürün çeşitliliği fazla olan, size aradığınız her şeyi sunan ve memnuniyetiniz için çalışan bir alışveriş sitesini tercih etmelisiniz. Böyle bir siteyi nereden bulabilirim ki demeyin, beklentilerinizin de ötesinde bir alışveriş sitesi mevcut: Hepsiburada.com

Firmalar hakkında: Hepsiburada

Hepsiburada.com Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olarak 1998 yılından beri hizmet veriyor. Tam 30 kategoride 600.000 adet ürün çeşitliliğiyle aradığınız her şey bu sitede yer alıyor. Beyaz eşya, ev elektroniği, bilgisayar, telefon, ayakkabı, giyim, kozmetik, takı, aksesuar, kitap, kırtasiye, ofis makineleri ve aklınızı gelen daha birçok ürün yalnızca bir tık uzağınızda, hepsiburada.com’da. 2011, 2012, 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası ve yine 2013 yılında yılın e-ticaret sitesi seçilen hepsiburada.com, yılların getirdiği deneyimle yakaladığı başarıyı, aldığı ödüllerle perçinliyor.

Hepsiburada.com, günümüzde yaklaşık 7 milyon üye sayısına sahip olup tüm üyelerine en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. En iyi ürünü, en iyi fiyatla müşterilerine ulaştırmayı ilke edinen hepsiburada.com, ayrıca sipariş-kargo, iade ve geri gönderim işlemleri, ödeme ve kampanyalara dair detaylı açıklamaların yer aldığı bir yardım menüsü oluşturarak ziyaretçilerinin tüm sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmayı hedefliyor. Telefonla destek sağlanan bir müşteri hizmetleri numarası da bulanan Türkiye’nin online alışveriş devi bu site, müşterilerine dönem dönem çeşitli kampanya ve fırsatlar da sunuyor. Hepsiburada.com’un en güncel kampanyalarını sitemiz, kampanyamerkez.com aracılığıyla takip ederek bu avantajlı fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Yaprak Bural dedi ki:

  Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

 2. Yansı Hilal Çınaroğlu dedi ki:

  Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

 3. Aydın Mert Çelebican dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 4. Tülay Tuğçe Misoğlu dedi ki:

  Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz