İnsanlara değer vererek, herkesin güzellik ve bakım ile donatılan bir ilgiye değdiği fikriyle yola çıkan bir markadır L’Oréal Paris. 120 ülkede ürünlerini sunmaktadır ünlü Fransız markası. Yenilikçi anlayışla laboratuarlarda gerçekleştirdiği deneysel çalışmalar sonucunda başarılı formlarda ortaya koyulan ürünlerini, dünyanın dört bir yanına ulaştırmaktadır. Çünkü L’Oréal Paris’e göre herkes buna değer niteliktedir. Bu nedenle ürünlerini en iyi şekilde hazırlayıp sunma eğilimiyle çalışmalarına devam etmektedir. Moda, sanat ve güzellik alanlarında lider niteliklere sahip bireylerle çalışan L’Oréal Paris, bu kapsamda ürettiği ürünler için tüm ilhamını, her yaş, kültürden erkek, bayan bireylerin görüşleri, yeteneklerinden almaktadır. 100 yıldan fazla bir süreyi kapsayan geniş bir bilgi birikimiyle üretim gerçekleştirmektedir L’Oréal Paris.

Firmalar hakkında: L'oréal Paris

1907 yılında güzellik alanında başarılı çalışmalar gerçekleştirmek ve yenilikçi anlayışıyla kaliteden ödün vermeksizin herkese güzellik hakkı sunmak adına kurulmuştur. Saç boyası üreten Eugene Schueller adlı genç bir kimyager tarafından kurulmuştur L’Oréal Paris. Özellikle nanoteknoloji alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ile pek çok patent almıştır L’Oréal Paris. Bu, L’Oréal Paris markasının teknoloji, bilim ve araştırma alanında ne kadar aktif bir firma olduğunu göstermektedir. Geniş bir ürün portföyü ile göz kamaştırmakta ve genel anlamda güzellik ve bakım denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yerini alacak nitelikte bir firmadır L’Oréal Paris.

Cilt bakımı, makyaj, saç boyaları, saç bakımı, saç şekillendiriciler; L’Oréal Paris markasının ürün gruplarıdır. Tek bir makyaj ürün grubu içerisinde yüz, göz ve dudak gibi alt ürün grupları yer almaktadır. Bu nedenle L’Oréal Paris markasının oldukça geniş bir ürün portföyü olduğu açıkça görülmektedir. Saç bakımı, saç şekillendiriciler konusunda da başarılı ürünleriyle de takdir toplamaktadır L’Oréal Paris. Elseve serisiyle saç bakımında devrim niteliğinde bir başarıya imza atmıştır özellikle marka. Dermatolojik olarak test edilen, uzun ve detaylı laboratuar çalışmaları ile ortaya çıkarılan başarılı ürünlerini, çarpıcı reklam filmleriyle, tanıtım çalışmaları ile sunmaktadır. L’Oréal Paris markasının Türkiye güzellik elçileri olarak belirlenen Saadet Işıl Aksoy ve Cansu Dere isimleriyle taçlandırılan reklam filmleri, her ülkede olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir