Altın ile hazırlanan aksesuarların her dönemde ilgi çektiği bir gerçektir. Bu nedenle Atasay markası, değer verilen altın içerikli aksesuarların, değerli bir biçimde işlenerek, şık formlara ulaştırılmasında aracı olmaktadır. 1989 yılında bu serüvene adını yazdırmıştır Atasay markası. Kurucusu 1941 yılında Denizli’de dünyaya gelen Atasay Kamer isimli kişidir. Atasay kuyumculuğu resmi rakamlar ve aynı isimle 1989 yılında kurulmuş olsa da, bu kuyumculuğun temelleri 1934 yılında Atasay Kamer’in babasının kuyumcu dükkanına kadar uzanmaktadır. Böylesine köklü bir geçmişle karşımıza gelmekte olan Atasay Kuyumculuk, altına gösterdiği özeni, müşterilerine verdiği değerle birleştirmektedir. Bu nedenle büyük bir incelik ve emekle hazırlanan, en değerli ürünlerini müşterilerine büyük bir özenle takdim etmektedir Atasay.

Firmalar hakkında: Atasay

Atasay markası, bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılarla sektöründe parmakla gösterilen bir konuma yükselmiştir. Atasay markasının vizyonu, bu doğrultuda 2023 yılında dünyada takı sektörüne yön veren ilk 10 şirket arasında yer almak olarak ifade edilmektedir. Müşterilerine gösterdiği önem ve özeni, hazırladığı başarılı koleksiyonlarla ifade etmeyi amaçlayan firma, uygun fiyatlar ve yenilikçi bakış açısıyla koleksiyonlarını sunmaktadır. Dünyaya hitap etmeyi amaçlamaktadır Atasay. Bu nedenle her kültüre, her ortama, her yaşa özgü nitelikte modeller ve ürünlerle çalışmalar sergileyerek, farkını ortaya koymaktadır. Kurumsal değerleriyle göz dolduran firma, altını işleyerek bugüne dek değerli olan her ne varsa, tüm manevi değerlerle bir bütünlük arz edecek şekilde sunmaktadır müşterilerine.

Saygıdan, sorumluluklarından taviz vermeyerek, başarılı çizgisinden ödün vermeksizin, tarihi mirasına sahip çıkıp, değerlerini koruyarak adım adım bugünlere gelmiştir Atasay. Reklam filmlerinde aşkın, sadakatin, sevginin gücüyle ulaştığı bugünleri en iyi şekilde ifade ederek, ürettiği tüm ürünlerien iyi konseptte sunmaktadır müşterilerine. Bunun yanı sıra bilboardlarda asılan afişleri, diğer tüm reklam çalışmaları ile Atasay markası gözlere hitap ettiği kadar, gönüllere de hitap ederek sempati kazanmaktadır. Bunların yanında hazırladığı kampanyalarla da müşterilerinin ilgisini çekmektedir Atasay. Farklı kampanyaları kapsamında, değerli ürünlerine yönelik olarak çeşitli promosyonlarla zenginleştirmektedir müşterilerinin alışveriş süreçlerini. Bu sayede Atasay hem müşterilerini değerli ürünlerle mutlu etmekte, hem de gönüllerini kazanmaktadır.

1 Yorum

  1. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir