Türkiye’de büyük bir keyifle tüketilen ve sohbetlerin vazgeçilmezi olarak görülen çayı üretmektedir.

Firmalar hakkında: Doğuş

Doğuş Çay. 1985 yılında kurularak hizmete başlamıştır firma. Çayı üretip, toplayıp, satışa hazırlamak için tam 30 yıldır hizmet sunmakta olan Doğuş Çay markası, Rize’de var olan 5 adet üretim fabrikasıyla yoğun bir çalışma temposu ile çalışmaktadır. Her yıl bu fabrikalarda 35.000 ton çayı işlemden geçirerek, tüm Türkiye’ye sunmaktadır Doğuş Çay. Yalnızca çay alanında hizmet sunmamaktadır Doğuş Çay. 1994 yılında ürün portföyünü genişletmek amacıyla Doğuş Şeker ürünlerini de üretmeye başlamıştır firma. Kolay kullanımlı poşet çaylar da üreterek, kullanıcılarının siyah çayın lezzetine daha pratik bir formda varmasına aracılık etmiştir.

Doğuş Çay markası, aynı zamanda bitki çayları, yeşil çay ürünlerini de üretmeye başlayarak ürün portföyünü gözle görülür bir biçimde genişletmiştir. Aynı zamanda sahip olduğu sertifikalarla da kalitesini belgelerle taçlandırmış ve tüketicilerine sertifikalarla desteklenen bir güvence ile hizmet vermeye devam etmiştir. İleri teknoloji ile üretilen ürünleri içerisinde salçalar da yer almaktadır. Doğuş Çay firması, zaman içerisinde geliştirilen ürün portföyü dolayısıyla Doğuş Şeker ve Doğuş Bahçe markaları altında şeker ve domates salçası üretmektedir. Bu noktada asıl amacı, müşterilerine en kaliteli çayı, en doğal şekeri ve en lezzetli domates salçasını sunabilmektedir müşterilerine. Helal gıda politikası ile hazırlanan ürünlerinin, bu kapsamda helal materyaller ile üretildiğini garanti edebilmektedir Doğuş Çay markası. Aynı zamanda marka çalışanlarının ahlaki değerlere uygun, etik kurallar çerçevesinde ve adalet, dürüstlük kapsamları içerisinde çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır.

Bitki çayları, meyve çayları, siyah ve yeşil çaylar ile Doğuş Çay, Türkiye’ye 1787 yılında giriş yapan lezzetli ve kaliteli çayların başarılı sunumunu gerçekleştirmek adına çalışmaktadır. Bu çalışmalarını uygun şekilde tüketicilere sunabilmek adına; reklam filmleri, tanıtım çalışmaları ve kampanyaları ile kapsamlı bir biçimde çalışmalar sergilemektedir firma. Özellikle kampanyaları dolayısıyla ürünlerine ve oluşturduğu kampanyaya büyük ilgi çekmektedir. Reklam filmlerinde kullandığı Karadeniz’in doğal nidaları ile de tüketicilerin sempatisini kazanmaktadır.

1 Yorum

  1. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir