Günümüzde alışveriş anlayışı büyük bir değişim yaşıyor. Artık alışveriş yerleri açık adresle değil, internet adresleriyle tarif ediliyor. Dükkan dükkan, mağaza mağaza gezip en beğendiğiniz, en kaliteli ve en hesaplı ürünü aramanın, üstelik bazen arayıp da bulamamanın yarattığı tüm sıkıntı ve zorluklara, sadece bir tık uzağınızdaki alışveriş siteleri çözüm oluyor. Gıdadan giyime, teknolojiden ev eşyalarına kadar aklınıza gelen her şey online ortamda ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Çeşitliliğin ve sunulan imkanların bu denli fazla olduğu internet alışverişinde, güven ve bilinirlik ise en önemli tercih unsurlarının başında geliyor. Tam da bu noktada devreye giren kliksa.com, bir Sabancı Holding iştiraki olarak birçok kategoriden ürünü, Sabancı güvencesiyle ziyaretçilerine sunuyor.
Firmalar hakkında: Kliksa


Kliksa.com, son derece geniş ürün çeşitliliğiyle ihtiyaç duyduğunuz birçok ürüne kolayca ulaşabilmenizi sağlayan bir platform. Cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan televizyona, oto aksesuarından ev düzenine, anne, bebek ve oyuncak ürünlerinden zücaciyeye ve daha birçok ürüne ulaşabileceğiniz kliksa.com, bünyesinde bulunan 250 bini aşkın ürünle size keyifli alışverişler sunuyor. Sahip olduğu ürünlere her gün yenilerini ekleyen ve sürekli büyüme gösteren bu büyük alışveriş sitesi, ziyaretçilerinin aradığı her şeyi kolayca bulabildiği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kliksa.com, sağlam alt yapısı ve Türkiye’nin dev bir şirketinin iştiraki olmanın verdiği sorumlulukla ziyaretçilerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Alışverişlerinizi son teknoloji yazılımlarıyla koruma altına alan kliksa.com, sizlere ürünlerini her zaman hızlı biçimde ulaştırmayı hedefliyor. Tüketicilerine iptal, iade ve değişim gibi olanaklar sağlayan, “Hemen Gelsin” hizmetiyle belirli bir ücret karşılığında “Hızlı Teslimat” ve “Aynı Gün Teslimat” gibi hızlı teslim seçenekleri de olan bu site, ayrıca tüketicilerine cazip fiyatlar, 9 aya varan taksit seçenekleri ve her güne özel kampanyalar sunuyor. Sitemiz alisveris.kampanyamerkez.com ise kliksa.com’daki tüm güncel kampanyaları takip etmenize olanak sağlıyor. kampanyamerkez.com’u takip ederek siz de bu güncel kampanyalardan yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

3 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

  3. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir