Alışveriş hiç kuşkusuz en az insanlık tarihi kadar eski ve yaşamın değişmez parçalarından olan bir eylemdir. Daha eski yıllarda sadece yaşamı devam ettirebilmek için yapılan alışverişler; günümüzde zorunlu ihtiyaçların giderilmesinin yanında, çeşitliliği oldukça fazla olan, kişisel ihtiyaçlara ve zevklere hitap eden bir eylem olarak da tanımlanabiliyor. İşte bu noktada farkını ortaya koyabilen, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ve müşterisine önemli kolaylıklar sağlayan güvenilir alışveriş kanalları tercih ediliyor. Bu koşulların birkaçını sağlayabilen kanallar mevcut, dört dörtlük bir alışverişin ise tek adresi var: n11.com
Firmalar hakkında: N11


n11.com birbirinden değerli markaları ve birçok mağazayı milyonlarca müşteriye ulaştıran açık pazar bir e-ticaret platformudur. n11.com son derece geniş olan ürün yelpazesi ile milyonlarca insanın, yaşadığı bölgede bulunmayan birçok marka ve mağazayı, mağaza mağaza gezip de bulamadığı birçok ürünü ziyaretçilerinin önüne seriyor. Zamandan ve beden gücünden sağlanan tasarruf da cabası. Giyimden elektroniğe, mutfak gereçlerinden kozmetiğe, spor malzemelerinden birbirinden değerli el sanatlarına kadar birçok çeşit ürünü bünyesinde barındıran n11.com, müşteriler açısından kolaylık ve güven, mağazalar açısından ise işbirliği ve e-ticareti geliştirmeye yönelik bir anlayışı benimsiyor. Güney Koreli SK Group ile Doğuş Grubu’nun ortaklığından meydana gelen Doğuş Planet’in, e-ticaret yatırımı olan n11.com, profesyonel ve tecrübeli alt yapısı ile müşterilerine her an daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyor.

n11.com müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için birçok uygulama ve etkinlik yürütüyor. Web sitesi üzerinde yapacağınız veya yaptığınız alışverişlere yönelik oldukça detaylı bilgiler edinebileceğiniz bir destek merkezi bölümü ve bir çağrı merkezi numarası bulunan n11.com, kendini “alışverişin uğurlu adresi” olarak tanımlıyor. Promosyonlar, günün fırsatı ve kampanyalar gibi avantaj dolu fırsatlar da sunan bu alışveriş sitesi, yürüttüğü etkinliklerle müşterilerini mutlu etmeyi başarıyor. n11.com’un sürekli güncellenen kampanya ve fırsatlarını sitemiz, kampanyamerkez.com adresinden takip edebilir, siz de bu fırsatlardan geç kalmadan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir