İnternetin icadı belki de yeryüzünün en büyük icadıdır. İnsan hayatına girdiği andan itibaren dünyayı küçük bir köy haline getiren internet, günümüzde hemen herkesin evinde yer alıyor. Sınırsız bir dünya olan internet, akla gelen hemen her bilgiye ulaşılabilen, dünyanın diğer ucunda yaşanan bir gelişmeye anında tanıklık edilebilen, kolayca yeni arkadaşlar edinip sosyalleşilebilen ve oyun, video, film gibi seçeneklerle aynı zamanda da eğlenilebilen bir platform olarak insanların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Hal böyle olunca, insan hayatının çok önemli bir parçasını oluşturan internetin, hangi servis sağlayıcısı tarafından alındığı da son derece önem taşıyor. İnternet sağlayıcısı tercihi konusunda kalite, hız, sorunsuz erişim gibi kriterlerin yanı sıra uygun fiyatta hizmet de ön plana çıkıyor. İşte tam bu noktada, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen, Türkiye’nin lider internet sağlayıcısı markası TTNET devreye giriyor.

Yaygın bir satış ağı bulunan ve 6,3 milyon abonesiyle Türkiye’nin lider genişbant internet servis sağlayıcısı olan TTNET, müşterilerine son teknolojiyle hizmet veriyor. Gerek kurumsal gerek bireysel müşterileri için ihtiyaca özel hizmetler sunan TTNET, Türkiye’nin 81 ilinde, kesintisiz hizmet ilkesiyle aralıksız çalışıyor. Ayrıca internetin dışında, iletişimin diğer önemli unsurlarından olan televizyon ve telefon alanında da hizmetler sunan TTNET, eğlence, eğitim, güvenlik, iletişim ve şirketlere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim gereksinimlerini başarıyla karşılıyor. TTNET, ADSL/VDSL2 hızlı internet erişimi, WİFİ kablosuz internet erişimi, WİFİ yurtdışı erişim hizmeti, Metro Ethernet, Frame Relay, G.SHDSL ve ATM gibi internet erişim hizmetlerinin yanı sıra Tivibu Web, Tivibu Cep ve IPTV hizmeti Tivibu Ev ile müşterilerini televizyonun bambaşka dünyalarıyla tanıştırıyor. Avea işbirliğiyle TTNET Mobil markası altında ise başta GSM ve 3G olmak üzere tüm cep telefonu hizmetleri, bu büyük firmanın çatısı altında gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin dev internet servis sağlayıcısı TTNET müşterilerine, devamlı yenilenen birbirinden cazip kampanyalar sunuyor. Siz de internet hizmetinizi işinin ehlinden, sunulan cazip kampanyalardan yararlanarak almak istiyorsanız, size en uygun kampanyayı kaçırmamak için, sitemiz kampanyamerkez.com aracılığıyla TTNET’in en güncel kampanyalarını takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir