Mutfak, özellikle hanımların evde en çok zaman geçirdikleri bölümdür. Temizliği, bulaşığı, yemeği derken, hanımlar günün büyük bir kısmını mutfakta geçiriyor. Bilhassa yemek söz konusu oldu mu, sevdiklerine en iyi, en lezzetli yemekleri hazırlamak isteyen hanımlar, yemek yaparken oldukça titiz davranıyor ve dolayısıyla ciddi bir zaman harcıyor. Evin diğer üyeleri, yemek konusunda hanımlara her ne kadar yardımcı olmaya çalışsa da bu yeterli olmuyor. Bu sebeple hanımlar, kendilerine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilmek için yemek yapma konusunda lezzet ve pratikliği aynı anda sağlayabilecek, işinin ehli bir mutfak yardımcısına ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaç doğrultusunda ortaya çıkan Bizim Mutfak ise pratik ve leziz yemekler yapma konusunda, tüm hanımların imdadına koşuyor.

Firmalar hakkında: Bizim Mutfak

Ülker güvencesi altında üretilen Bizim Mutfak ürünleri, bol çeşitliliğiyle siz hanımların maharetli ellerinde birer mucizeye dönüşüyor. Türk damak tadına hitap eden, güvenilir ve kolayca hazırlanabilen birçok ürünü mutfağınıza getiren Bizim Mutfak, zengin ve leziz yemekleri çok daha kısa sürede hazırlamanıza olanak sağlıyor.

Bizim Mutfak adı altında çorba, makarna, bulyon, harç ve bakliyat çeşitleri, un, ketçap ve mayonezin yanı sıra kabartma tozu, pirinç unu, pudra şekeri, şekerli vanilin, buğday ve mısır nişastası gibi pişirme yardımcısı ürünler de yer alıyor. Her evin ihtiyacı olan Bizim Mutfak ürünleriyle hanımlar, rahat bir nefes alıyor. Üstelik Bizim Mutfak ürünleriyle lezzetinden bir şey kaybetmeden, yemeklerini daha kısa sürede hazırlayan hanımlar, bu sayede sevdiklerine daha fazla zaman ayırabiliyor. Bizim Mutfak’ın ayrıca bizimmutfak.com.tr adında bir de internet sitesi bulunuyor. Bu sitede hanımlar, bol çeşitli ve birbirinden leziz yemek tarifleri, sağlıklı beslenmeden sebze meyve takvimine kadar faydalı mutfak bilgileri, yemek pişirmeye, gıdalara ve temizliğe dair birbirinden değerli püf noktaları, standart bir menü isteyenlere ve diyet yapanlara özel günün menüleri gibi birçok faydalı paylaşıma ulaşabiliyor.

Hanımların mutfaktaki en iyi yardımcısı olan Bizim Mutfak, zaman zaman kullanıcılarına ve takipçilerine birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Bizim Mutfak’ın güncel kampanyalarından haberdar olmak isterseniz, sitemiz kampanyamerkez.com’u takip edebilir, size sunulan birbirinden cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

1 Yorum

  1. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir