Hollanda merkezli bir firmadır Philips. Aydınlatma alanında çalışmaya başladığı ilk dakikadan itibaren, hizmet sunduğu her alanda liderlik vasfını elinde bulundurarak başarılı bir çizgide yürüme hedefiyle yoluna devam etmektedir. Dünyaca ünlü bir marka olan Philips, 1891 yılında ilk ürünü olan bir ampul ile piyasalarda yerini almaya başlamıştır. Hollanda semalarında başlayan bu serüven, şimdi dünyanın dört bir yanında pek çok ülke sınırlarında efsanevi bir şekilde devam etmektedir. Pek çok alanda hizmet veren bir marka olarak, evlerden ofislere, hastanelere kadar pek çok mekanda, alanda kullanılabilecek faydalı ürünler sunma hedefiyle çalışmaktadır. Genel anlamda sağlık – bakım, aydınlatma ve tüketici ürünleri olarak 3 ana grupta ürün sunmaktadır Philips. Tüm bu alanlarda dünya geneline bakıldığında, Pazar payının büyük oranına sahip olarak piyasalarda birinci ya da ikinci sırada yer alan, lider firma vasfıyla değerlendirilmektedir.

Firmalar hakkında: Philips

Philips müşterilerinin yaşamlarını önemseyen bir marka olması dolayısıyla yenilikçi bir anlayış ile devamlı bir gelişim içerisindedir ve bu sayede aktif bir biçimde yapılan araştırmalar ile her daim daha iyi niteliklerde ürün üretimi için araştırmalar yapılmaktadır. Araştırma ve geliştirme bölümü Philips markasının ürünlerinin doğum merkezidir. Bu nedenle firma, bu alana büyük önem vererek tüketicilerinin ihtiyaçları doğrultusunda daha iyi ürünler ortaya koyulması adına çalışmaktadır. Üretilen ürünlerin çevreye, ekosisteme ve doğal yaşama zarar vermeden yıllarca işlevini yerine getirmesine de çok önem vermektedir Philips. Bu durumu çevreye olan sorumluluğunun bir parçası olarak görerek, çevre dostu ürünler üretmek adına, doğayı ve yeşili koruyan sağlıklı ürünleri sunabilmek adına araştırmalar yapmakta, geliştirmektedir kendisini.

Kişisel bakım, anne çocuk ürünleri, ses ve görüntü, ev ürünleri, aydınlatma, bilgisayar ürünleri ve telefon, aksesuarlar ürün başlıkları ile ürünlerini tüketicilere sunmaktadır marka. Sahip olduğu geniş ürün portföyü ile tüketicilerin ihtiyaçlarının pek çoğunu karşılamaktadır. Üretmekte olduğu ürünleri etkileyici reklam filmleri ile televizyon yayınları sayesinde dünya ile paylaşmaktadır marka. Bu sayede saniyelerle ölçülen zaman dilimleri içerisinde, yapılan etkili sunumlarla ürünlerinin kalitesini ve başarısını ifade ederek, ilgi çekmektedir. Aynı zamanda gerçekleştirdiği promosyon ve kampanyalarla da tüketicilerin gönüllerini kazanmaktadır.

3 yorum

  1. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  2. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  3. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir