Bazı markalar insanların hayatında yer eder ve ailenin bir bireyi, evin bir üyesi gibi olur. Aslında hiç kolay değildir, bir markanın tercih edilirlikten çok daha öteye geçip sevilmesi ve sadakate değer bulunması. İşte bu sebepten dolayı sadece bazı özel markalar, bir markadan daha fazlası olabilmeyi başarıyor. Bu özel markalardan biri de hiç kuşkusuz, Ülker.

Ülker adını muhtemelen Türkiye’de yaşayıp da duymayan yoktur. Ülker’in tarihi geçtiğimiz yüzyıla, 1944 senesine dayanıyor. 1944’te ilk ürünü olan pötibör bisküviyi üreten Ülker’in bu efsane ürünü, günümüzde en tercih edilen ürünlerden olmaya devam ediyor. Ülker’i bir markadan çok daha fazlası yapan ise yıllardır verdiği yakınlık, güven, samimiyet gibi mesajlardan kaynaklanıyor ve bu mesajların gerçeğe dönüşmesi, biraz da Ülker’in uzun yıllardır sektörde yer alan marka olmasından ileri geliyor. Nitekim firmanın 65.yıl kutlama kapsamında yapılan araştırmalar, her yaştan insanın Ülker ile ilgili bir anısı olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca “Akşama babacığım unutma Ülker getir”, “Natnatnat Çokonat” ve yakın bir zaman önceki “Aranızda Ülker Çikolatalı Gofret sevmeyen var mı?” gibi reklamlarla gönüllerde taht kuran Ülker, “eşlik ettiği mutlar anlar” ile Türkiye’nin en sevilen markalarından biri olarak kabul ediliyor.

Türkiye’nin köklü markalarından Ülker’in, kendi adı altındaki markalarının sayısı son derece fazla olup bisküvi, gofret, kraker, çikolata ve çikolatalılar, bebek ürünleri, kek, mutfak ürünleri, sakız, şekerleme ve daha birçok kategoriye ait ürün, Ülker çatısı altında piyasaya sürülüyor. Yılların getirdiği deneyim sayesinde, çıkardığı her yeni ürünle genç yaşlı herkesin damak tadına hitap etmeyi başarabilen Ülker, tüketicilerine mutlu anlar yaşatmaya devam ediyor. Bu dev marka ayrıca sık sık çeşitli kampanyalar yürüterek, tüketicilerinin mutluluklarına mutluluk katıyor. Markanın en güncel kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için, sitemiz kampanyamerkez.com’u takip edebilir, en cazip fırsatlardan yararlanıp Ülker’in eşlik ettiği mutlu anları siz de yaşayabilirsiniz.

3 yorum

  1. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  2. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  3. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir