En çok çekiliş yapan instagram sayfaları

Instagram çekiliş sayfaları içinde en dikkat çekenleri hiç şüphesiz bu çekilişleri belli sponsorlar üzerinden yaptırıp buradan kazanç sağlayan ve sosyal medya kullanıcılarına da hediyeler dağıtan sağlam sayfalar. Çekilişler noter huzurunda ya da bilinen çekiliş programları ile online olarak yapılması güvenilir çekiliş sayfalarını diğerlerinden ayırmaya yetiyor.

Instagram çekiliş yapan hesaplar aramaları son aylarda daha da çok yapılmaya başlandı. Kovid 19 salgını ile evlerden çıkamayan insanımız internette çekiliş yapan instagram ya da Facebook sayfalarını daha fazla takip etmeye ve buradan çıkacak hediyeleri kazanmaya çalışıyor. Bu konumuzda biz de instagram çekiliş yapan hesaplar hangileri sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız.

Instagram çekiliş sayfaları
Instagram çekiliş sayfaları

En güvenilir çekiliş sayfaları hangileri?

Hem aranma hacimlerine hem de takipçilerin yorumlarına bakarak, haklarında şikayet yorumlarını da inceleyerek instagram çekiliş yapan hesaplar listesini oluşturmaya çalışacağız. Çekilişe konu olan ürünlerin küçük ya da büyük olması fark etmiyor. Bazı hesaplar Apple Iphone çekilişi, otomobil çekilişi, yaparken bazıları da daha uygun fiyatlı instagram çekilişleri düzenliyor.

Firmalarla çalışan ve güvenilir çekiliş hesaplarını sizler için araştırdık. Bakalım instagram çekiliş yapan hesaplar listemize hangi profiller girebilecek. Aşağıda paylaşacağımız profilleri takibe alarak instagram çekiliş programlarını anında öğrenebilir, çekiliş kampanyalarına katılarak kazanma şansı elde edebilirsiniz. Vereceğimiz instagram çekiliş yapan hesaplar listesindeki hesapların başlattığı kampanyalara katılım tamamen ücretsizdir. Siz de başlatılan yeni çekilişlere katılarak hiç para ödemeden en güzel hediyelere sahip olma imkanına ulaşabilirsiniz.

Instagram çekiliş yapan hesaplar listesi

Büşra’nın Önerisi

Büşra Yılmaz tarafından kurulan çekiliş sayfası bu konuda en ünlü hesaplardan biri. Siz de aşağıdaki linkten sayfayı ziyaret ederek çekilişlere katılabilirsiniz.
https://www.instagram.com/busraninonerisi/

Çekiliş Hediyem Ailesi

Ecegiller&Serhatgiller tarafından kurulan çekiliş sayfasını takip ederek güncel instagram çekiliş kampanyalarına katılabilirsiniz. Birden fazla hesapta çekiliş yapan Ecegiller bu konuda Türkiye’nin en iyisi olmak için de çaba harcıyor.

Sizleri bu hesabı takip edip instagram ücretsiz çekiliş kampanyalarına katılmaya davet ediyoruz.
https://www.instagram.com/cekilishediyemailesi/

Allabout Çekiliş

Instagram çekiliş siteleri içinde dikkat çeken bir hesap da allaboutcekilis hesabı. Bu hesap da büyük ya da küçük çeşitli ürünleri sizlere ücretsiz dağıtıyor.
https://www.instagram.com/allaboutcekilis/

Çekiliş Uçağı

Çekiliş Uçağı instagram çekiliş yapan hesaplar arasında en dikkat çekenlerden biri. Bu hesabı takibe alarak güncel çekiliş kampanyalarını takip edebilirsiniz.
https://www.instagram.com/cekilisucagi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir