Tchibo Samsung Galaxy S10 Çekilişi

Kampanya 09.10.2019 ile 09.11.2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Tchibo internet sitesine giriş yapıp, açılan kayıt formuna ad, soyad, adres, telefon, e-posta ve doğum tarihi bilgilerini eksiksiz doldurarak üye olan müşterilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş hakkı ile çekilişe katılan kişiler birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı yakalıyor.

Siz de Tchibo’da alışveriş keyfi yaşarken birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı yakalayın. Tek yapmanız gereken Tchibo internet sitesine giriş yaparak kayıt formunu doldurmak. Daha sonrasında alışveriş işleminizi gerçekleştirerek çekiliş hakkı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş sonucunda;

3 kişiye Samsung Galaxy S10 128 GB Black Cep Telefonu

3 kişiye Canon Zoemini Fotoğraf Yazıcısı

3 kişiye Cafissimo Latte Kahve Makinesi

3 kişiye Cafissimo Mini Kahve Makinesi armağan edilecektir.

Çekiliş 15 Kasım 2019 tarihinde, noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekiliş isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihlilerin isimleri 20 Kasım 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinde duyurulacaktır. Ayrıca internet sitemizden de takip edebilirsiniz.

Bu kampanya Tchibo Kahve Mam. Dağ. Ve Paz. Tic. Ltd. Şti adına Yeni Markera tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 09.04.2019 tarihli ve E.3462 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Kampanya 09 Kasım 2019 tarihinde bitecektir.  Çekiliş 15 Kasım tarihinde yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir