evy baby çekiliş

Evy Baby İnternet Sitesine Üye Ol ve 1 Yıllık Bebek Bezi Kazanma Şansı Yakala!

Anneler ve babalar…Bu kampanyamız tam da size göre. Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılarken 1 Yıllık Bebek Bezi kazanmak istemez misiniz? O halde hemen Evy Bayb internet sitesine üye olun ve kazanma şansını yakalayın. Bebeğinizin 1 yıllık bez ihtiyacını karşılayın.

01 Mayıs 2019 ile 31 Ekim 2019 tarihleri arasında tr.evybaby.com internet sitesine üye olan ve üyelik bilgilerini eksiksiz güncelleyen katılımcıları 1 çekiliş hakkı bekliyor. Formda doldurulması gereken alanları; ad, soyad, e posta adresi, açık adres, bebeğinizin doğum tarihi gibi doldurduktan sonra otomatik olarak çekiliş için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaksınız. Çekiliş hakkınızla, çekiliş sonucunda bebeğiniz için 1 yıllık bebek bezi kazanabilirsiniz.

Evy Baby Bebek Bezi Kampanyasının çekilişi 13 Kasım 2019 tarihinde ilgili firma tarafından noter huzurunda gerçekleştirilecek olup, çekiliş sonucunda kazanan talihlilerin isimleri 15 Kasım 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca çekiliş sonuçlarını kampanya merkez sitemizden de takip edebilirsiniz.

Çekiliş sonucunda;

10 Kişiye 1 Yıllık Evy Baby Bebek Bezi hediye edilecektir.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 22 Nisan 2019 tarih ve E.3890 sayılı izni ile EVYAP Sabun Yağ Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmişir.

Çekilişe katılmak için son tarih 31 Ekim 2019 tarihidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir