Grupanya Kıbrıs Tatili Çekilişi

Grupanya Yılbaşında Kıbrıs Tatili Kazandırıyor!

Grupanya yılbaşı için Kıbrıs tatili kazandırıyor. Bu tatili kazanmak ve yeni yıla müthiş bir tatille girmek için yapmanız gereken şey çok basit. 17 Kasım 2019 tarihine kadar Grupanya uygulamasını indirdikten sonra giriş yaparak ‘’Çekilişe Katıl’’ butonuna basmanız yeterli. Butona bas ve çekilişe katılma şansı yakala!

17 Ekim 2019 ile 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Grupanya uygulaması üzerinden çekilişe katılarak muhteşem bir yılbaşı tatili kazanabilirsiniz.

Yılbaşı tatili çekilişi 2019

Kampanya tarihleri arasında Grupanya mobil uygulamasını Androis ya da IOS işletim sistemi üzerinden ücretsiz olarak indirin ve çekilişe katılın. Kullanıcı adı ve şifresiyle uygulamaya ücretsiz giriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Ad, soyad, adres, cep telefonu, e mail ve cinsiyet bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra mevcut bilgilerinizi güncelleyin. Cep telefonu bilgileri doğrulayıp yılbaşı tatili için çekilişe 1 katılım hakkı elde edin.

Kıbrıs Merit Park Hotel & Casino Tatili fırsatını yakalayın.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 14 Ekim 2019 tarihli izni ve Grupanya İnternet Hizmetleri İletişim Organizasyon Tanıtım ve Pazarlama Anonim Şirketi tarafından düzenlenmektedir.

Kampanyaya katılım 17 Kasım 2019 tarihinde 23:59 saatinde son bulacaktır.

Kampanyaya katılım yalnızca 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Mükerrer katılımlar elenerek her kişi için 1 katılım kabul edilecektir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir