Şok 1 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu

6 Kasım çarşamba ile 13 Kasım 2019 çarşamba tarihleri arasında ŞOK’ta satışa sunulacak ürünler oldukça çeşitli. Katalogda elektrikli ısıtıcı, temizlik malzemeleri, kişisel ürünler ve bebek bezi gibi çeşitli ürünler yer alıyor.

Kış aylarına yaklaşmışken en dikkat çekici ürünler arasında elektrikli ısıtıcılar bulunuyor.

Teba marka Dikey Karbon Isıtıcı 159 TL ile satışa sunulunuyor. Hızlı ısınma, denge emniyeti, ayarlanabilir termostat, rool room termostat ise sahip olduğu özellikler arasında. 1800 W. Gücünde.  Kargo ile ücretsiz servis hizmeti ve 2 yıl garanti hizmeti bulunuyor.

6 Kasım şok aktüel ürünler kataloğu

Teba marka Duvar Tipi İnfrared Isıtıcı 99 TL olarak satışa sunuluyor. 2000 W. Ve duvara monte edilebilme özelliğinin yanı sıra güvenli kafes sistemine sahip. Kargo ile ücretsiz servis hizmeti ve 2 yıl garanti hizmeti bulunuyor. Duvar askı aparatları ürüne dahildir.

Yine Teba marka Mini İnfrared Isıtıcı 44,90 Tl ile satışa sunuluyor. Devrilme emniyeti ve infrared teknolojiye sahip ve 1000 W. Kargo ile ücretsiz servis hizmeti ve 2 yıl garanti servisi bulunuyor.

CVS marka Fanlı Isıtıcı 54,90 Tl olarak satışa sunuluyor. Portatif taşınabilir ve ayarlanabilir termostat özelliği bulunuyor. Soğuk üfleme ve devrilme emniyeti özelliğine sahip. Ayrıca 1000 W. Ve 2000 W. Olmak üzere iki farklı güç ayarına sahip. 2 yıl garantili olarak satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir