Kalıcı makyaj Bakırköy uygulamaları mikro iğneler ile boyaların deri altına enjekte edilmesi şeklinde gerçekleşir. Kullanılan boyalar organiktir ve zararlı kimyasal içermez. Kokusu bulunmayan bu renkler tek kullanımlık iğneler vasıtası ile deri altına işlenir. Dövmeden ayrılan yanı, uygulamanın derin hemen altına yapılmasıdır. Acı hissi dövme kadar değildir ve var olan acının en aza indirilmesi için çeşitli anestezik yağlar/krem kullanılır.

Kalıcı makyaj Bakırköy uzmanları birçok tekniği kullanarak güzelliğe güzellik katarlar. Microblading yöntemi ile kaşların şekilleri kalıcı hale gelir. Günümüzde kaş makyajlarından en çok kullanılan yöntemdir. Dövme yapılırken kullanılan cihazı andıran bir alet ile boya enjektesi yapılır. Bunun dışında pudralama ve doldurma tekniklerinde de başarılı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Kalıcı makyaj işlemleri eyeliner ve dipliner ile devam eder. Dudak bölgesinin tasarımı oldukça önemlidir. Kişinin yüz yapısı ile uyumlu ve ilk görüşte dikkat çeken dudaklar tasarlanır ve renklendirilerek şekil verilir. Kalıcı Makyaj Bakırköy Seansları Ne Kadar Sürüyor?

Kalıcı makyaj Bakırköy seansları yaklaşık bir buçuk saat alıyor. Ancak bu süre kişiden kişiye değişebiliyor. Derinin özellikleri seans süresini çok etkiliyor. Makyajın kalıcılığı kadar doğallığı da önemlidir. Yeni tekniklerle birlikte seansların süresi kısalırken doğallığı artıyor. Geçmiş tekniklerdeki yapay görünümlü ve iğreti duran dudak ile kaşların yerini hayranlık uyandıran yüzler alıyor.

Kalıcı Makyaj Vücuda Zarar Veriyor Mu?

Güzellikleri kadar sağlıklarına da önem veren kadınlar kalıcı makyajdan uzak duruyor. Bunun altında yanlış bilgi edinmek yatıyor. Bazı uzmanların belirttiğinin aksine kalıcı makyaj uygulamalarının vücuda herhangi bir zararı bulunmuyor. İğneler tek sefer kullanılıyor. Enjekte edilen phibrows boyaları tamamen doğal karışımlardan elde ediliyor. Kalıcı makyaj Bakırköy içerisinde Kalıcı Makyaj salonu tarafından başarılı bir şekilde yapılıyor. Mutlu müşterileri bulunan kalıcı makyaj stüdyosu özverili çalışması ve yaratıcı makyajları ile takdiri hak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir