Watsons Kampanyası 1 – 30 Haziran 2019

Cardfinans kredi kartı sahipleri Watsons mağazalarından ve internet sitesinden farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 20 TL para puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.Kampanya Ayrıntıları

 • CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile Watsons mağazaları veya watsons.com.tr’den haziran ayı sonuna kadar QNB Finansbank POS’larından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 50 TL üzeri ikinci alışverişte 20 TL ParaPuan kazanılacaktır.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak için haziran ayı boyunca “WATSONS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Bireysel Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin şubat ayı boyunca “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 20TL değerinde ParaPuan kazanılabilir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 2 Temmuz 2019’da yüklenecek olup, temmuz ayı sonuna kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde ve değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
  Kullanılmayan ParaPuan 1 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.
  Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • ParaPuan kullanılarak ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz. Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.
 • Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karsılık gelen ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak; tutarın 50 TL’nin altına düstügü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan harcanmış ise ilgili tutar, ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir